ДЮФЛ: Фінальний турнір U-17. (2-й тур)

У Нікополі Дніпропетровської області, де триває фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України у віковій категорії U-17, відбулися ігри другого туру групового етапу.

Після стартової «сухої» мирної угоди (0:0) з київським «Динамо» команді U-17 Академії футболу ФК «Карпати» в зустрічі з однолітками з ФК «Севастополь», аби полегшити собі завдання із завоюванням путівки в півфінал у заключному матчі, бажано було вигравати.

І почали гру з кримчанами підопічні Ярослава Дмитрасевича дуже добре. Вже на 5-й хвилині Андрій Савченко вивів на очне побачення з кіпером севастопольців Юрія Красномовця і той влучно пробив повз воротаря в дальній кут – 1:0. А за кілька хвилин м’яч вдруге затріпотів у сітці воріт кримчан: Андрій Шекель виконав передачу вехом зі штрафного, а Денис Токар головою переправив його у ворота. Однак арбітр гол не зарахував – лайнсмен зафіксував офсайд. Де він його побачив, сказати дуже важко…

Зате стовідсоткове положення «поза грою» у кримчан на 15-хвилині так звані служителі Феміди «не помітили», хоча його було видно, як то кажуть, навіть з висоти польоту літака. В результаті контратака севастопольців закінчилася фланговим прострілом і голом у ворота Андрія Бендера – 1:1.

Другий тайм розпочався з атак «академіків», які на перших його хвилинах мали два виходи сам-на-сам, але ані нападник Іван Павлов, ані захисник Андрій Савченко не змогли переграти воротаря. І, як часто буває у футболі, за це отримали м’яча у свої ворота. Щоправда забили його кримчани за стовідсоткової допомоги лайнсмена – того, самого, який у першому таймі відмінив чистий гол «зелено-білих».

А розвивалися події наступним чином. Михайло Шишка у боротьбі з суперником чисто вибив м’яча у власному карному майданчику. Арбітр в полі не побачив у його діях жодного криміналу. Аж тут через паузу, тривалістю аж ніяк не менше секунд 10 – 15, асистент піднімає прапорець і наполягає на тому, що… необхідно ставити пенальті у ворота нашої команди. Суддя в полі «прислухався» до підказки і вказав на точку. 1:2 – на тому все й закінчилося…

Втім, у команди Ярослава Дмитрасевича ще є шанс вийти у квартет півфіналістів. Для цього їй завтра необхідно виграти у маріупольського «Іллічівця», який після нічиєї з «Динамо» (0:0) має у своєму активі 4 пункти. В разі перемоги, «академіки» їх наздоженуть за набраними очками, але стоятимуть вище у турнірній таблиці завдяки виграшу в очній зустрічі.