ДЮФЛ: Фінальний турнір U-15. Фінал

У Криму, в Саках та Фрунзе, завершився фінальний турнір Дитячо-юнацької футбольної ліги України у віковій категорії U-15. Вчора відбулися стикові ігри, в яких остаточно визначилася доля кожної з восьми команд-учасниць, серед яких були й вихованці Академії футболу ФК «Карпати».

У поєдинку за перше місце зійшлися київський РВУФК та донецький «Шахтар», котрі набрали максимальну кількість очок у своїх квартетах під час групового раунду. Рахунок на 20-й хвилині відкрили гірники зусиллями Андрія Борячука, проте основні події матчу розвивалися в другому таймі.

Уже через чотири хвилини після поновлення гри Денис Арендарук подвоїв перевагу своєї команди, а на 42-й Віктор Коваленко довів рахунок до розгромного на користь «Шахтаря» – 3:0. Футболісти РВУФК спромоглися на гол престижу після розіграшу штрафного удару, проте на більше їх не вистачило – 3:1.

У поєдинку за бронзові нагороди вихованці столичної академії «Динамо» також із рахунком 3:1 переграли харківський «Металіст». Хет-трик у складі столичного клубу оформив Олександр Коканько, який став найкращим бомбардиром, а також був визнаний найкращим нападником турніру.

П’яте місце посіли футболісти ФК «Львів», які забивши два «сухі» м’ячі, виявилися сильнішими за запорізький «Металург», а в зустрічі за підсумкову сьому сходинку зійшлися команди Академії футболу ФК «Карпати» та одеського «Чорноморця». Гра пройшла за повної переваги «зелено-білих академіків». Проваливши груповий етап (три поразки у трьох іграх), підопічні Романа Гнатіва нарешті продемонстрували ту гру, яку від них чекали з самого старту турніру. Втім, знову у них виникли проблеми із завершенням атак. Створивши низку гольових моментів, «академіки» забили лише один гол. Володя Гладкий прийняв передачу на лівому фланзі, змістився трохи ближче до центру, підробив собі м’яча під праву і красивим ударом скерував його у дальню «дев’ятку». Перемога з мінімальним рахунком 1:0 дозволила команді Романа Гнатіва уникнути перспективи замкнути підсумкову турнірну таблицю фінального турніру.