“Кривбас” – “Волинь” – 1:0

Кривбас - Волинь - 1:0

над луцькою «Волинню» криворізький «Кривбас» розпочав новий, 21-й за ліком, національний чемпіонат.

Причому, ця перемога була не за рахунком впевненою. «Кривбас» був сильнішим, швидшим, агресивнішим, вдалішим за свого суперника, хоча забито було всього один м’яч. І той – на рахунку гравця луцькою «Волині», який відправив м’яч у власні ворота.

З перших хвилин команди продемонстрували, що налаштовані серйозно на цей поєдинок. Спекотна погода (а в Кривому Розі на момент початку матчу термометр показував трохи вище 30 градусів) не заважала граавцям обох комнад демонструвати високі швидкості, та закрадалася думка – «чи витримають гравці такий високий темп на протязі всього матчу». «Волинь» першою стала скидати обрети, й сталося це вдже наприкінці першої половини гри, але до цього глядачі побачили кілька цікавих моментів матчу.

Стартові хвилини не змогли виявити – хто більше володіє перевагою. Ататки обох команд були гострими, але до завершальних ударів доходило рідко. На 4-й хвилині Бартуловіч «вирізав» на Іващенко, але Неділько був уважним. Через 3 хвилини Карковський «смачно» приклався до м’яча, але – рикошет, й Бойко без особливих проблем оволодів м’ячем.

На 17-й хвилині «Кривбас» відкрив рахунок, але моментом раніше Іващенко ледь влучним ударом не завершив зусилля партнерів – офсайд.

А тепер до голу. Він виник з нічого. Як раз після того, як Іващенко опинився в офсайді, воротар гостей вибив м’яч зі свого штрафного майданчика. Кривбасівці виграли в центрі поля «другий поверх», м’яч відскочи до Гринченка, який з лінії центрального кола відпасував (правда, напевне, дещо сильно) своєму воротареві, а той припустився жахливої помилки, не зумівши приборкати м’яча. Той проскочив під ногою голкіпера й вкотився в ворота. Важко передати стан воротаря в цей момент, хоча в інші моменти гри до нього було найменше претензій.

Ближче до перерви все ясніше стала вимальовуватись перевага «Кривбасу». «Волинь» виявилась не готовою протистояти 13-й команді минулого чемпіонату всі 45 хвилин першого тайму. І якщо б гравці атакувальної ланки «Кривбасу» були точнішими, то вже на перерву команди пішли б за великого рахунку. Звісно, на користь «Кривбасу».

Після перерви наставник «Кривбас» замість Костишина, який отримав невелике пошкодження, випустив на поле Бабатунде, який міг стати героєм поєдинку. Але його зоряний час, здається, ще попереду.

53-я хвилина матчу могла стати вдалою як для «Кривбасу», так і для «Волині». Спочатку Іващенко не зміг побачити перспективного маневру Матіча, який міг опинитись сам на сам з Недільком, й вирішив самотужки завершувати епізод. Не вийшло. У відповідь «Волинь» організувала гостру контратаку, яку влучним ударом головою міг завершати Герасимюк, але Бойко виручив свою команду. Далі знову послідувала атака «Кривбасу», де знову Іващенко взяв гру на себе, пробивши з лінії штрафного майданчика – поруч зі стійкою.

А ось далі… Моменти, що сталися потому могли стати зірковими для Бабатунде в цьому матчі. Спочатку він віддав непоганий пас на Сердюка, який замість удару вирішив зробити ще одну передачу – зірвалось. На 65-й хвилині Міхель Бабатунде спринтерським ривком втік від свого візаві, опинився сам на сам з Недільком, але пробив трохи повз ворота. За кілька хвилин нігерієць в районі кута поля видряпав м’яча в захисника «Волині», але партнерами цей момент був втрачений. В ці хвилини Баба, як його називають болільники криворізької команди, був найпомітнішим на полі, встигаючі як в нападі, так і в захисті.

В ці хвилини «Кривбас» мав настільки переконливий вигляд, що, якби команда забила ще 3-4 м’ячі – мало хто б здивувся.

Ближче до завершення поєдинку кривбасівці вирішили зіграти від оборони, а разом з тим виявилось, що вирішили ще й грати на нервах  своїх прихильників. В кінцівці матчу «Волинь» атакувала частіше, й хоча в обороні «Кривбас» виглядав спокійно, все ж територіальну перевагу гостей не відзначити не можна.

Останні хвилини матчу таки пройшли в атаках господарів поля, які все ж мали більше можливостей для взяття воріт, аніж їхні суперники. Й фінальний свисток арбітра матчу, який в доволі спокійному поєдинку показав гравцям обох команд 10 жовтих карток, зафіксував впевнену перемогу «Кривбасу», хоча й з мінімальним рахунком – 1:0.

Далі була прес-конференція, на яку головний тренер лучан потрапив з деяким запізненням, яке було викликано банальним випадком – його просто не впускали до конференц-залу. Напевне не всі прихильники футболу в Кривому Розі знають в обличчя головного тренера «Волині». Чи не всі охоронці на стадіоні є прихильниками гри мільйонів.