“Кривбас” – “Дніпро” – 0:2 (молодіжні склади)

Кривбас - Дніпро - 0:2

Молодіжна команда «Кривбасу» у четвер, 14 липня, зустрілася з «молодіжкою» «Дніпра».

У важкій бойовій грі кращими виявились гості з берегів Дніпра. Своє вагоме слово в цей вечір сказала погода – в Кривому Розі було дуже спекотно, що вплинуло на швидкісні якості гравців.

Перший тайм пройшов досить рівно і спокійно. «Кривбас» мав декілька непоганих моментів, щоб відзначитись. Спочатку удар Владислава Сосєдка в дальній кут воріт «прийняла» на себе стійка воріт. Через кілька хвилин Олександр Логінов ледь не замкнув подачу з лівого флангу, а після сильного пострілу Валерія Куценка м’яч пройшов над поперечиною. «Дніпро» теж не пас задніх, але до серйозної загрози не доходило.

Все кардинально змінилося на початку другого тайму, коли суддя призначив справедливий пенальті в ворота «Кривбасу». Бабенко не залишив шансів нашому кіперу – несильно пробив по центру, а Андрій Федоренко стрибнув в правий від себе кут.

Не встигли господарі поля оговтатись після пропущеного м’яча, як «дніпряни» забили вдруге. Це Євген Пасіч з кількох метрів головою «розтріляв» ворота «Кривбасу» – 0:2.

Криворізька «молодіжка» намагалась врятувати цей матч, ближче до кінця навіть вирівняти гру, але рахунок так і залишився незмінний.

«Кривбас»: Федоренко, Васільєв (Кіцута, 46), Куценко (Арвеладзе, 46), Жданов, Адаменко, Петриченко (Соловйов, 46), Ольховський, Логінов (Монатко, 65), Білик, Сосєдко, Мірошніченко.

«Дніпро»: Шеліхов, Гоменюк (Мігунов, 87), Разуваєв (Сваток, 90), Бабенко, Насонов, Бігус, Пасіч Г. (Кавєрін, 75), Пасіч Є. (Будагов, 84), Клімавічюс, Неплях, Войцеховський (Бохашвілі, 78).

Голи: Бабенко (56), Пасіч Є. (61)

Роман Клименко, прес-служба ФК «Кривбас»