Команда U-16 Академії ФК «Карпати» виграла турнір в Австрії

16-річні вихованці Академії футболу ФК «Карпати» (тренер – Іван Павлюх) другий рік поспіль стали переможцями традиційного міжнародного юнацького турніру з футболу «Кубок Верхньої Австрії-2011», що відбувся в рамках футбольного фестивалю у австрійському Велсі.

Загалом у рамках фестивалю було проведено десять турнірів у вікових категоріях від дев’яти до вісімнадцяти років. «Зелено-білі академіки» змагалися серед команд U-16. Зазначимо, що Україну на фестивалі представляли лише підопічні Івана Павлюха.

У груповому турнірі «академіки», між іншим переможці минулорічного фестивалю, зіграли чотири матчі. Спочатку «зелено-білі» легко впорались з австрійською командою SPG – 9:0. Трохи важче, але знову ж таки «на сухо», далися їм перемоги над однолітками з Венесуельської академії футболу та італійської «SТВ-Академії» – 2:0 і 3:0 відповідно. Не вдалося виграти лише у болгарського клубу «Свож». Гра закінчилася внічию – 0:0.

За підсумками групового турніру підопічні Івана Павлюха вийшли у півфінал, де на них знову чекало очне побачення з болгарами. З другої спроби, забивши два «сухих» м’ячі, «академіки» зуміли таки підкорити «Свож» – 2:0.

Суперником «зелено-білих» у фіналі була італійська «SТВ-Академія». Гра видалася достатньо цікавою. Обидві команди прагнули здобути красень-кубок і перш за все подбали про безпеку власних воріт. У підсумку це вдалося «академікам», які на відміну від суперників з Апеннінського півострова, одного разу таки зуміли прорвати оборону італійців – 1:0. Але зробили вони це вже в додатковий час. Згідно регламенту його склали два тайми по 10 хвилин. І в першому з них, використавши домашню заготовку при розіграші стандарту, Ростислав Гришак став автором переможного голу «зелено-білих академіків».

Нагадаємо, зовсім недавно команда Івана Павлюха стала срібним призером юнацького чемпіонату України. І ось новий успіх – тепер вже на міжнародному рівні.