“Іллічівець” – “Кривбас” – 1:3

Іллічівець - Кривбас - 1:3

Криворізький “Кривбас” здобув упевнену перемогу в Маріуполі.

Криворізький «Кривбас» розчарував скептиків, упевнено перемігши в Маріуполі місцевий «Іллічівець» з рахунком 3:1. Хоча цю перемогу слід вважати дуже важкою.

Незважаючи на спеку, гравці обох команд почали поєдинок на високих швидкостях. Й вже перша атака в матчі могла стати гольовою – Ковальов пробивав у дальній кут воріт «Кривбасу», але м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт. Кривбасівці не забарились з відповіддю, ледь не забивши м’яч у наступній ж атаці.

Обмінявшись гострими моментами, команди перевели гру до центральної частини поля. В ці хвилини перевагу не можна було віддати жодній з команд, йшла тактична боротьба, в якій дещо активнішими виглядали господарі поля.
Але рахунок в матчі відкрили кривбасівці. На 13-й хвилині після вкидання ауту Джаба Канкава зробив довгу навісну передачу в центр штрафного майданчика, де Валерій Федорчук, що підключився до атаки з глибини поля в один дотик переправив м’яч у ворота, піймавши Бажана на протиході.

Пропустивши м’яч, господарі посилили тиск на ворота «Кривбасу». На фланзі активним був Федотов, який ще до початку гри замінив травмованого на розминці Кожанова. На 27-й хвилині матчу маріупольці мали нагоду зрівняти рахунок. Фомін виходив сам на сам з воротарем, голкіпер «Кривбасу» був змушений залишити ворота та піти на перехоплення. У підсумку обидва гравці зіштовхнулися, «Іллічівець» вимагав пенальті, але арбітр чітко розібрався в ситуації та не піддався на умовляння футболістів Маріуполя. Через дві хвилини вже Бойко врятував ворота «Кривбасу» після удару Ярошенка.

«Іллічівець» зрівняв рахунок на 31-й хвилині. Після подачі кутового кривбасівці вибили м’яч подалі від воріт. Ярошенко ударив з середньої відстані – м’яч летів у дальній кут воріт. Кирило Петров, намагаючись врятувати становище, підставився під удар, й м’яч від голови нашого захисника влетів у ворота. Валерій Федорчук намагався врятувати становище, але марно.

Зрівнявши рахунок «Іллічівець» продовжував великими силами атакувати ворота криворізької команди, але до гольових моментів справа доходила рідко. Наприкінці тайму шанс вивести свою команду вперед вже мав Лисенко, але нападаючий «Кривбасу» пробив небезпечно, але, на жаль, неточно.

Напевне спека таки далася взнаки, бо другу половин матчу команди провели не так активно, як першу. Швидкості впали, й основні події на полі розвивались у середині поля.

Невдоволені таким перебігом подій, тренери команд зробили кілька замін, намагаючись підвищити темп гри.  Та все ж швидкості впали, й команди атакували невеликими силами.

Усе змінилось наприкінці матчу. Чергова атака криворізької команди на 76-й хвилині принесла успіх. Після подачі з флангу захисники господарів невдало вибили м’яч. Першим біля м’яча був Даріян Матіч, який чітким пасом у розріз по центру віддав передачу на Самодіна, який з лінії штрафного майданчика ударом в кут воріт вдруге вивів «Кривбас» вперед – 2:1.

«Іллічівець» намагався врятувати становище, але в ці хвилини в команди Яремченка не виходили конструктивні дії, гра в маріупольської команди розладилась, й не знайшлося лідера, який міг би повести за собою партнерів. Й тому не дивно, що на останніх хвилинах матчу «Кривбас» відзначився ще раз. Окріашвілі втратив м’яч поблизу штрафного майданчика «Кривбасу», Бартуловіч віддав передачу в центральну часину поля, де Бабатунде, вигравши боротьбу в трьох гравців «Іллічівця», протягнув м’яча далі та зробив пас у відповідь тому ж Бартуловічу на кут штрафного майданчика. Младен увійшов до штрафного майданчика, обіграв Ковальова та віддав пас на дальню штангу, де Валєєву залишалось лише влучити у ворота з трьох метрів – 3:1!

Й лише після цього «Іллічівець» заграв гостріше. В компенсований час гравці маріупольської команди мали моменти для взяття воріт, але брак майстерності підвів спочатку Фоміна, який пробив вище воріт після помилки на виході Бойка, а згодом й Ярошенка, що не зміг розпорядитись м’ячем в центрі штрафного майданчика.
Фінальний свисток зафіксував важку перемогу криворізького «Кривбасу» над «Іллічівцем» з рахунком 3:1.

«Іллічівець»: Бажан, Полянський (Касьян, 79), Невмивака (Путівцев, 66), Пуканич-к (Окріашвілі, 53), Шевчук, Чайковський, Ярошенко, Фомін, Федотов, Ковальов, Бутко.

«Кривбас»: Бойко, Петров, Федорчук, Самодін (Васільєв, 86), Костишин (Бабатунде, 46), Бартуловіч, Канкава, Лобжанідзе, Матіч, Лисенко (Валєєв, 51), Лисицький-к.