Девіч і Едмар відіграли за збірну

Футболісти “Металіста” Марко Девіч і Едмар відіграли в складі національної збірної України в товариському матчі зі збірною Швеції, який проходив на стадіоні “Металіст” (матч збірної відвідали 27102 вболівальника, а підтримку і атмосферу на харківському стадіоні втішними словами відзначили на післяматчовій прес-конференції головний тренер збірної України, а також наставник гостей).

Матч завершився з рахунком 0-1 (переможний гол гості забили вже в компенсований арбітром час).

Марко з’явився на полі в стартовому складі і провів весь поєдинок, а Едмар вийшов на поле на 73-й хвилині.

Дмитро Єременко зіграв у складі збірної України U21, яка у фіналі міжнародного турніру “Меморіал В. В. Лобановського” по пенальті програла ровесникам зі збірної Узбекистану. Дмитро вийшов на поле на 59-й хвилині і в серії післяматчевих пенальті блискуче реалізував свій удар.