«Карпати-2» наблизилися до півфіналу Кубка області

У першому чвертьфінальному матчі розіграшу Кубка Львівської області «Карпати-2» здобули гостьову перемогу над ФК «Самбір».

Серед поєдинків чвертьфінальної стадії Кубка Львівщини саме пара ФК «Самбір» – «Карпати-2» викликає чи не найбільший інтерес у фахівців та є чи не найменш прогнозованою стосовно визначення майбутнього півфіналіста. І вже перша частина очного протистояння самбірчан та львів’ян цілком виправдала ці очікування.

Гру в Самборі «Карпати-2» провели наступним складом: Лазарський, Гудак (Поручинський, 46), Жовтюк, Чумак, Фляк, Конкольняк (Шишка, 90+2), Страшкевич (Вагін, 75), Покладок (Мацько, 85), Пучковський, Загідулін (Павлов, 70), Кокотайло (Дронський, 89).

Перші хвилини матчу пройшли у рівній грі – обидві команди придивлялися одна до одної. Але згодом господарі, яких гнали вперед заповнені майже на сто відсотків трибуни самбірського стадіону, захопили ініціативу і почали тиск на ворота гостей. Щоправда діяли самбірчани доволі примітивно та одноманітно, використовуючи головним чином довгі передачі верхом з метою нав’язати значно молодшим за віком суперникам силову боротьбу у їхньому карному майданчику. Напевне господарі сподівалися, що така тактика принесе їм успіх. Тим паче, що подібним чином вони обіграли карпатівців у поєдинку першого кола Прем’єр-ліги Львівщини. Нагадаємо, тоді «Карпати-2» виграли перший тайм з рахунком 2:0, але не витримали силового тиску самбірчан по перерві і в підсумку зазнали поразки – 2:4.

Забігаючи трохи наперед скажемо, що цього разу підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина в обороні відіграли дуже добре не лише в першій половині зустрічі, а й у другій 45-хвилинці також. У захисті «зелено-білі» діяли дисципліновано і надійно і що особливо приємно, проти значно старших суперників почувалися впевнено. Більше того, вже наприкінці першого тайму «Карпати-2» зуміли взяти м’яч під свій контроль і почали нав’язувати господарям свою гру.

За подібним сценарієм пройшов і другий тайм гри. А на 50-й хвилині карпатівці забили переможний м’яч. Страшкевич зліва подав кутовий і ніким не прикритий центральний захисник нашої команди Жовтюк, впіймавши круглого у верхній точці, потужно пробив головою у дальню «дев’ятку» – 0:1.

Пропущений гол змусив активізуватися гравців ФК «Самбір», яких трибуни почали ще більше гнати вперед. Атаки господарів продовжувалися до самого фінального свистка, але «зелено-білі» витримали тиск і за великим рахунком не дозволили суперникам не лише відновити рівновагу в рахунку, а й створити бодай один по-справжньому гольовий момент.

Тож фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «Карпат-2», які зробили серйозну заявку на вихід у півфінальну стадію боротьби за почесний трофей. Але остаточно все визначиться за два тижні, 24-го серпня, коли команди у Львові зіграють матч-відповідь.