«Карпати-2» припинили боротьбу в Кубку області

Домашня поразка у повторному матчі чвертьфінальної стадії Кубка області від ФК «Самбір» позбавила «Карпати-2» можливості продовжити боротьбу за почесний трофей.

Перемога два тижні тому у Самборі з мінімальним рахунком 1:0 залишала «Карпатам-2» хороші шанси на місце у квартеті півфіналістів Кубка області. Для цього підопічним Любомира Вовчука та Олега Бойчишина у матчі-відповіді на полі стадіону ЛНАУ в Дублянах необхідно було принаймні не програти.

Поєдинок «Карпати-2» провели в такому складі: Лазарський, Вільчинський (Мацько, 71), Дунець, Романчук, Фляк, Біловус, Покладок (Верещак, 87), Костевич, Ботвинник (Толочко, 58), Кокотайло (Красномовець, 79), Пучковський (Павлов, 85).

Перед грою у тренерів «зелено-білих» з різних причин виникли кадрові проблеми практично з всіма основними захисниками. В результаті лінію оборони було сформовано виключно з 17-річних хлопців, які до того ж практично не мали ігрової практики упродовж останніх двох місяців. Тим не менше, перший тайм карпатівці провели, нічим не поступаючись значно старшим за віком і набагато досвідченішим гостям. Більше того, саме господарі на 19-й хвилині відкрили рахунок у грі. Ботвинник і Костевич на лівому фланзі атаки розіграли комбінацію, останній низом прострілив і Кокотайло в дотик переправив круглого у сітку – 1:0.

За мінімальної переваги «Карпат-2» команди пішли на перерву, а могло бути й 3:0. Адже все той же Кокотайло вже за рахунку 1:0 не реалізував два чистих виходи сам-на-сам з воротарем. Але в першому епізоді кіпер кінчиками пальців дотягнувся до м’яча і в такий спосіб ліквідував небезпеку, а в другому вже сам центрфорвард господарів пробив повз рамку. Та як би там не було, ніщо не віщувало того, що трапилося у другій половині зустрічі.

А сталося те саме, що й у матчі цих команд в першому колі Прем’єр-ліги Львівщини у Самборі. Нагадаємо, тоді перший тайм «Карпати-2» виграли 2:0, але по перерві пропустили чотири м’ячі і в підсумку поступилися – 2:4.

Чотири голи у другій половині зустрічі самбірчани забили й цього разу. Чому? Все дуже просто – далися взнаки відсутність досвіду дорослого футболу та ігрової практики наших оборонців. На перший тайм їх ще так-сяк вистачило, а по перерві вони почали в кожному епізоді на якусь мить спізнюватися і в результаті все, як то кажуть, полетіло шкереберть. Вже на 51-й хвилині стався провал в центрі оборони і двоє гравців Самбора як по нотам розіграли комбінацію «двоє проти одного». Потім гості завдяки значно потужнішим антропометричним даним двічі забили зі стандартів – після кутового і з штрафного. Нарешті вже в компенсований арбітром час стався ще один провал у центральній зоні оборони і останній м’яч залетів у ворота карпатівців – 1:4.