“Кривбас” – “Зоря” – 1:2 (молодіжні склади)

Кривбас - Зоря - 1:2

Молодіжний склади криворізького “Кривбасу” зазнав домашньої поразки від “молодіжки” луганської “Зорі”.

Зустріч розпочалась приголомшливо для криворіжців. Вже на 2-й хвилині матчу гості відкрили рахунок – Ілюк отримав м’яч у штрафному майданчику «Кривбасу», просунувся трохи далі та завдав влучного удару в дальній нижній кут воріт.

Пропустивши м’яч господарі намагались відразу зрівняти рахунок, але оборона “Зорі” діяла чітко та впевнено. До того ж атаки «Зорі» були гострими й не дозволяли розслаблятись обороні криворізької команди.

У середині тайму «Кривбас» поступово став прибирати ініціативу до своїх рук, проводячи небезпезпечні атаки на ворота Мартищука. В кінці тайму після удару Куценка зі штрафного м’яч потрапив в поперечину. «Зоря» також мала шанси для взяття воріт, але на перерву команди пішли за мінімальної перваги на користь «Зорі».

Початок другого тайму був за «Кривбасом». Господарі поля притисли гостей до власних воріт й створили кілька небезпечних моментів. «Зоря» гостро контратакувала, але все ж діяла з оглядкою на власні тили. Штурм «Кривбасом» воріт «Зорі» приніс свої плоди в середині другого тайму. Куценко навісив майже від лицевої лінії, а Юрій Габовда, що випригнув вище за інших, чітким ударом головою відправив м’яч в сітку воріт гостей. Через кілька хвилин «Кривбас» міг вийти вперед, але після удару Кіцути м’яч влучив в поперечину.

Ближче до завершення матчу «Зоря» вийшла вперед. Пійшовши вперед великими силами, кривбасівці пропустили контратаку, яку чітким ударом з лінії воротарського майдачника завершив Сергій Ференчак. До того ж в цьому епізоді дії криворізького захисту були далекими від ідеалу.

На останніх хвилинах гри «Кривбас» пішов у завершальний наступ. Господарі поля створили кілька небезпечних моментів біля воріт «Зорі», але реалізувати їх не змогли.

У підсумку перемога луганської комнади з рахунком 2:1, яка вивела «Зорю» в лідери турніру молодіжних команд.

«Кривбас»: Антоненко, Єслінек (Кіцута, 46), Васільєв (Габовда, 46), Куценко, Жданов, Петриченко (Арвеладзе, 46), Стретович, Логінов, Білик-к, Сосєдко (Ляшенко, 65), Мірошніченко (Монатко, 80).

«Зоря»: Мартищук, Цакіч, Ілюк (Кислий, 34), Ференчак, Бруно (Семененко, 46; Голіков, 90+1), Батищев (Манджгаладзе, 55), Петряк, Гордієнко-к, Жарий (П’янов, 62), Мазур, Мягков.