Післяматчова прес-конференція

Післяматчова прес-конференція. Головний тренер ФК “Металіст” Мирон Маркевич

У першому таймі у “Карпат” були моменти. Хоча, забий Крістальдо за рахунку 0-1, на цьому б гра вже закінчилася. Нервова була кінцівка. У другому таймі “Карпати” нічого не змогли створити, єдиний момент, який стихійно було створено – це коли ми пропустили гол, плюс ще вилучення. Вчасно Девіч забив. Бойова гра така. Якби “Карпати” грали у Прем’єр-лізі з таким же натхненням, то у них було б більше очок. Я бачив матч з Полтавою – вони просто спали на полі. Сьогодні склалося таке відчуття, що це був останній матч “Карпат”. Так треба грати кожен матч, а не лише з “Металістом”.

А ваші голи були не стихійними?

У другому таймі “Карпати” нічого не змогли створити. У першому – так, але у другому моментів не було. Тільки гол, який ми самі собі “привезли”. Що стосується наших голів: Девіч вийшов один на один з воротарем і забив, а другий, коли Хав’єр забивав, можливо, після серії рикошетів теж був стихійним. Це була нервова гра, і красивого футболу сьогодні не було.

Післяматчова прес-конференція. Головний тренер ФК “Карпати” Олег Кононов

Федецький грав сьогодні у другому таймі на незвичній для нього позиції…

Ми намагалися змінити результат

Головний тренер харків’ян, Мирон Маркевич, сказав, що якби “Карпати” так грали в кожному матчі, то у Львів’ян було б більше очок.