Сьогодні «Карпати-2» зіграють з «Карпатами» з Кам’янки-Бузької

У рамках 12-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» сьогодні на своєму полі зіграють з одноклубниками з Кам’янки-Бузької.

Місцем проведення карпатівського дербі обласного масштабу буде поле львівського стадіону «Прогрес», домашня арена «Карпат-2». Початок зустрічі о 17:00, а двома годинами раніше поміряються силами юнацькі склади.

Фаворитом сьогоднішнього матчу безумовно є команда гостей. Адже у попередніх 11-ти іграх «Карпати» з Кам’янки-Бузької виграли аж 10 разів і тільки один поєдинок зіграли внічию. Перемогою лідера цьогорічної Прем’єр-ліги Львівщини закінчилося і перше в поточному сезоні карпатівське дербі. Причому в матчі першого кола футболісти з Кам’янки-Бузької переграли своїх одноклубників з обласного центру з більш ніж переконливим рахунком 4:0.

Зрозуміло, підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина горять бажанням реабілітуватися за ту поразку. Та й останній свій матч вони також відверто провалили. Точніше, не матч, а другий тайм повторного чвертьфінального поєдинку Кубка області з ФК «Самбір», який відбувся тиждень тому.

У тій грі, вже маючи в активі гостьову перемогу над самбірчанами (1:0), молоді карпатівці виграли і перший тайм матчу-відповіді. Рахунок був знову ж таки 1:0. Однак по перерві гості з Самбора забили чотири м’ячі і отримали перемогу з рахунком 4:1, яка вивела їх у півфінал.

Тож нашим ще зовсім молодим гравцям, аби довести свою конкурентоспроможність у дорослому футболі, сьогодні необхідно не лише чинити гідний опір лідеру обласного чемпіонату, а й досягти позитивного результату. А чи вдасться їм поповнити свій очковий багаж, побачимо сьогодні ввечері.

Прем’єр-ліга Львівщини. Турнірне становище (31-ше серпня)