U-17: Карпатівець виводить збірну до півфіналу

Україна (U-17) – Норвегія (U-17) – 4:3

Голи: 0:1 Альба (11), 1:1 Соболь (17), 1:2 Фінне (40), 1:3 Фінне (45), 2:3 Шевчук (57), 3:3 Білоног (66), 4:3 Завійський (80).

УКРАЇНА: Сарнавський, Шевчук, Качараба, Бурда, Харатін, Танковський (Лазарович, 41), Яструб (Габелок, 41), Кузик (Білоног, 41), Соболь, Радченко (Завійський, 70), Тищенко (Чередніченко, 66).

У вівторок, 30 серпня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1995 року народження, здобула вольову перемогу у чвертьфінальному матчі міжнародного турніру Syrenka Cup, що триває у Польщі.

Невдалий початок
Норвежці розпочали гру впевненіше, і на 45-й хвилині їхній гандикап вже вимірювався двома м’ячами. Тричі вразивши ворота Богдана Сарнавського, вони пропустили лише одного разу, не встеживши за захисником запорізького «Металурга» Едуардом Соболем. Утім останні півгодини пройшли за великої переваги підопічних Олександра Петракова, котрий по перерві кинув у бій трьох основних гравців.

Феєричний фінал
Якщо суперники трохи підсіли й скинули оберти, то наші юнаки напроти наче відчули друге дихання. Наслідком цього стали три голи, які й перевернули ситуацію до гори дригом. Влучні удари оборонця київського «Динамо» Вадима Шевчука, нападника донецького «Шахтаря» Дмитра Білонога та форварда львівських «Карпат» Тараса Завійського, якому Фортуна посміхнулася на останній хвилині зустрічі, принесли Україні перемогу, а з нею і путівку до півфіналу.

Наступні – господарі
У четвер на синьо-жовтих чекає не менш важкий іспит, адже протистояти їм буде команда господарів, яка напередодні розібралася з кіпріотами – 3:1. Початок півфінального двобою – о 18.30 за київським часом.