«Батяри» в Одесі програли «Політехніку»

У суботу розпочалася друга частина чемпіонату України з регбі. У турнірі за 11–15 місця грає і львівський РК «Батяри», сформований з фанатів «Карпат».

Перший поєдинок «Батяри» зіграли в Одесі проти тамтешнього «Політехніка». Зазначимо, що наша команда вийшла на поле, щойно прибувши автобусом до Південної Пальміри. Звісно, практично безсонна ніч не могла не позначитися на діях «батярів». До того ж у складі галичан виступають виключно аматори, а семеро гравців взагалі проводили свій перший поєдинок на такому рівні. Натомість «Політехнік» – команда з більш як 30-річною історією, гравці якої стабільно отримують немалу зарплату.

Гра пройшла за переваги одеситів, але потрібно віддати належне львів’янам, які самовіддано оборонялися, а за першої-ліпшої нагоди йшли у контратаку. Перша 40-хвилинка (у регбі ігри проводяться у форматі два тайми по 40 хвилин) закінчилася з рахунком 32:0 на користь господарів. Після відпочинку боротьба була більш рівною. Регбісти «Політехніка» набрали, щоправда, ще 17 очок, але й «Батяри», як то кажуть, показали зуби і зуміли розмочити рахунок. Фінальний свисток зафіксував перемогу «студентів» – 49:3. Втім, самі гравці команди господарів по завершенні зустрічі говорили, що суперник зіграв гідно, особливо коли врахувати досвід та стаж його гравців.

Додамо, що окрім «Політехніка» і «Батярів» у турнірі за 11–15 місця змагаються івано-франківський «Роланд», РК «Рівне» та київський АРГО. Саме зі столичними регбістами проведе свій наступний поєдинок наша команда. Зустріч «Батяри» – АРГО відбудеться за два тижні, 18-го вересня, на полі львівського стадіону «Юність».