Джаба Канкава забиває за Грузію

Джаба Канкава

Двоє гравців «Кривбасу» – Уча Лобжанідзе та Джаба Канкава – були викликані до лав національної збірної Грузії на відбіркові матчі до Євро-2012 зі збірними Латвії та Мальти.

Захисник «Кривбасу» через травму, отриману перед матчем з луганською «Зорею», участі в цих матчах не брав.
А от Джаба Канкава відіграв всі два матчі повністю. На жаль, його участь в грі 2 вересня не допомогла збірній Грузії на власному полі взяти бодай очко в поєдинку проти Латвії (грузини програли 0:1), а сам Канкава на 11-й хвилині відзначився жовтою карткою.

А от через 4 дні, 6 вересня, саме Канкава, що був найактивнішим в складі збірної Грузії,  відкрив рахунок в матчі проти національної збірної Мальти, відзначившись після подачі кутового. Господарі майданчика зрівняли рахунок ще до перерви.

В кінцівці матчу Канкава міг принести перемогу своїй збірній, але його удари влучними не стали. Мальта – Грузія – 1:1.

Петров не допоміг українцям здолати словенців

6 вересня молодіжна збірна України провела перший відбірковий матч до молодіжного Євро-2013. На виїзді наша команда поступилась одноліткам зі Словенії з рахунком 0:2.

Гравець «Кривбасу» Кирило Петров вийшов у стартовому складі української «молодіжки» та був замінений на 68-й хвилині за рахунку 0:2.