Сьогодні «Карпати-2» зіграють з моршинською «Скалою-2»

У рамках 14-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» сьогодні на своєму полі зіграють з «Скалою-2» з Моршина.

Місцем проведення зустрічі других команд футбольних клубів «Карпати» і «Скала» буде поле львівського стадіону «Прогрес», домашня арена «Карпат-2». Початок зустрічі о 17:00, а двома годинами раніше поміряються силами юнацькі склади.

Передбачити, як розвиватимуться події у грі, напевно, не візьметься ніхто. Адже суперники приблизно рівні за силами. Та й вік у них практично однаковий – «Карпати-2» і «Скала-2» сформовані з гравців віком до 20 років і саме ці команди є наймолодшими серед усіх учасників Прем’єр-ліги Львівщини. Свідченням рівності сил сьогоднішніх суперників є і той факт, що в турнірній таблиці команди наразі є сусідами: «Карпати-2» посідають 6-те місце, а «Скала-2» – 7-ме. «Зелено-білі» випереджають моршинців на 3 пункти, але при цьому в останніх є одна гра в запасі.

Нагадаємо, що в матчі першого кола, який відбувся на полі «Скали-2», перемогу святкували «Карпати-2». У тій зустрічі рахунок в першому таймі відкрив Олександр Кушнір і команди пішли на відпочинок за мінімальної переваги підопічних Любомира Вовчука та Олега Бойчишина. По перерві опорник нашої команди Віталій Біловус реалізував пенальті і в такий спосіб довів перевагу гостей до двох м’ячів. Однак господарі зуміли відіграти один гол і повернули інтригу в матчі. Але останнє слово було все ж за карпатівцями, в складі яких влучним ударом відзначився нападник Вадим Семчук. Тож фінальний свиток зафіксував перемогу нашої команди з рахунком 3:1. Будемо сподіватися, що й сьогодні наші хлопці візьмуть гору над командою з Моршина.