“Таврія” – “Кривбас” – 1:2

Тарвія - Кривбас - 1:2

Цей матч вважався одним з центральних в турі, адже на полі зустрічались 4-та та 5-та команди чемпіонату.

З перших хвилин «Таврія» окупувала половину поля «Кривбасу»  провела кілька небезпечних атак. Вже на 2-й хвилині матчу Назаренко після подачі кутового бив у дальній кут воріт, але влучив в партнера по команді. А через 2 хвилини «Кривбас» пропустив. В’ячеслав Сердюк помилився на фланзі, дозволивши Гуменюку відібрати в себе м’яч. Той віддав на фланг на Фещука, нападник прострелив на лінію штрафного майданчика, де по воротах пробивав Шиндер. М’яч влучив в стійку воріт, але, відскакуючи в поле, потрапив в спину воротарю «Кривбасу» й від Бойка вкотився в сітку воріт.

Забивши гол, «Таврія» не поспішала розвивати успіх, віддаючи перевагу довгим розіграшам м’яча в центрі поля. Лише на 15-й хвилині матчу Любеновіч наважився на удар з середньої відстані, й Денису Бойку довелось демонструвати свою майстерність, аби перевести м’яч на кутовий.

У середині першого тайму «Кривбас» став поступово вирівнювати гру. У команди почала виходити контргра. На 20-й хвилині з лінії штрафного майданчика пробивав Бабатунде, але воротар кримчан без зайвих перешкод заволодів м’ячем. На 24-й хвилині матчу після подачі з флангу Бартуловіча головою бив Канкава, але удар в грузинського легіонера «Кривбасу» не вийшов.

Після цього гра знову трохи заспокоїлась й сколихнулась активністю лише наприкінці тайму. «Таврія» проводила свої атаки, а «Кривбас» гостро та небезпечно контратакував. У «Таврії» непогано комбінували знані майстри шкіряного м’яча Назаренко та Калініченко, кривбасівці відповідали швидкими контрами, які часто проходили лівим флангом. На 36-й хвилині м’яч зрізався з ноги Бартуловіча, й замість паса в хорвата вийшов удар – Кахріман перевів м’яч на кутовий. Через хвилину воротар «Таврії» врятував свою команду після удару головою Бабатунде. Тиск на ворота господарів збільшився.

На останніх хвилинах першої половини гри команди обмінялись випадами. На 44-й хвилині Назаренко з-під гравця пробивав у ближній кут, але влучив в сітку із зовнішнього боку. А в компенсований час Бартуловіч небезпечно пробивав зі штрафного – «Таврія» відбилась.

Другий тайм пройшов значно активніше, ніж перша половина матчу. Тренерський штаб «Кривбасу» після перерву зроби одну замін – замість Валєєва на полі з’явився Костишин. А невдовзі після поновлення гри «Кривбас» був змушений зробити ще одну заміну – після зіткнення з Шиндером не зміг продовжити гру Матіч. Ці заміни активізували гру криворізької команди. Й через 10 хвилин після початку другого тайму «Кривбас» зрівняв рахунок в грі! Бартуловіч зробив верхову передачу з флангу, Кахріман не дотягнувся до м’яча, а Самодін, вигравши верхову боротьбу, зробив те, що повинен робити вправний нападник – результативним ударом завершив зусилля партнерів. 1:1!

Та майже відразу «Кривбас» ледь не пропустив. Після подачі з кутового «розстрілював» ворота криворіжців Єзерський. Але Бойко якимось дивом встиг зреагувати на удар екс-кривбасівця.

Тепер вже наставник господарів вдався до замін – на поле вийшли Причиненко та Гігіадзе. До того ще й погода вирішила «змінити склад». У Сімферополі почалася злива. Але команди продовжували діяти активно, обмінюючись разючими атаками. На 65-й хвилині матчу після передачі партнера Марковіч влучає в стійку воріт! «Кривбас» відповідає відразу – воротар «Таврії» рятує свою команду після удару Бартуловіча, одного з кращих на полі в складі криворізької команди.

Кінцівка матчу пройшла під акомпанемент атак криворізької команди. Й на 80-й хвилині «Кривбас» виходить вперед. В’ячеслав Сердюк завдав сильного дару з далекої відстані, й м’яч влетів у сітку воріт «Таврії». Воротар кримчан нічим не міг допомогти своїй команді. Глядачі невдоволено загули, адже «Таврія» до цього матчу була однією з не багатьох команд, які ще не знали гіркоти поразок в чемпіонаті. На 87-й хвилині Федорчук ледь не зняв всі питання про переможця в цій зустрічі, коли пробивав по воротах після розіграшу кутового, але на жаль для криворіжців та на щастя для «Таврії» м’яч пройшов вище воріт.

«Таврія» вдалася до фінального штурму воріт Бойка. На останніх хвилинах матчу після подачі зі штрафного бив Любеновіч, але його удар був надто слабким. Слідує ще одна атака господарів поля. У сутолоці біля воріт «Кривбасу» гравці «Таврії» порушували правила, суддя дав про це свисток, але кримські футболісти були іншої думки, вимагаючи від арбітра призначення пенальті за, начебто, гру рукою. Але арбітр чітко зафіксував фол  нападі, а через кілька секунд дав фінальний свисток про завершення матчу, в якому важку перемогу здобув «Кривбас» – 2:1!

«Таврія»: Кахріман, Любічіч, Марковіч, Шиндер (Пищур, 68), Назаренко, Галюза, Любеновіч, Калініченко (Причиненко, 57), Фещук (Гігіадзе, 60), Гуменюк, Єзерський-к.

«Кривбас»: Бойко, Сердюк, Петров, Федорчук, Самодін (Єслінек, 84), Бартуловіч, Бабатунде, Канкава, Матіч (Лисенко, 51), Лисицький-к, Валєєв (Костишин, 46).