«Шахтар» знову на вершині

16 квітня «Шахтар» в Луганську з хокейним рахунком розгромив «Зорю» і знову зайняв звичну для себе лідируючу позицію в чемпіонаті країни.

За традицією рекомендуємо вам заглянути в протокольні дані і ознайомитися зі складами обох команд. Окремо відзначимо повернення після травми Тараса Степаненко.

4 хвилина. З перших миттєвостей зустрічі «гірники» прибрали ініціативу до своїх ніг. В даному епізоді небезпечно прострілював в район воротарського майданчика Срна – захисники винесли м’яч подалі.

8 хвилина. Гол – 0:1! Капітан «гірників» черговим прострілом знайшов на дальній штанзі Мхітаряна. Генріх в падінні переправив м’яч у ворота!

10 хвилина. Знову відзначився Даріо Срна. Але на цей раз хорват помилився, подарувавши м’яч Ідахору. Нападаючий луганчан пробив низом метрів з 25-ти – Пятов перевів м’яч на кутовий.

16 хвилина. Гол – 0:2! Вілліан на вході до карного майданчика зібрав на собі чотирьох супротивників і виконав блискучу передачу далі на Тейшейру. Недовго думаючи, Алекс пробив з льоту і збільшив відрив у рахунку.

19 хвилина. Ярмаш знайшов можливість для удару з дальньої дистанції – вище воріт.

27 хвилина. Луганчани загрожували воротам «гірників» гострої подачею зі штрафного, але Ракицький випередив Ідахора і головою вибив м’яч в поле.

31 хвилина. Гол – 0:3! Мхітарян обіграв Ярмаша, увійшов до карного майданчика, але був збитий з ніг Ліпартіей. Арбітр зустрічі вказав на пенальті. Адріано з «точки» пробив низом у правий від себе кут. Козаченко вгадав напрям удару, дотягнувся до м’яча, але той від штанги все ж залетів у ворота.

38 хвилина. Ідахор набрав швидкість, корпусом відтіснив за лицьову лінію Степаненко і опинився сам на сам з Пятовим. І знову воротар «гірників» виграв дуель у нігерійця!

41 хвилина. Ярмаш виконав навіс у карний майданчик. Галюза пробив головою з лінії карного майданчика – неточно.

46 хвилина. У перерві Мірча Луческу провів відразу дві заміни. Замість Ярослава Ракицького і Луїса Адріано на другий тайм вийшли Дмитро Чигринський і Євген Селезньов.

52 хвилина. Селезньов на швидкості увірвався у карний майданчик, але Козаченко вчасно покинув ворота і забрав м’яч у ногах у Євгена.

57 хвилина. Остання заміна у складі «Шахтаря». Замість Фернандіньо на поле стадіону «Авангард» вийшов Ілсіньо.

61 хвилина. Вілліан перевів м’яч з лівого флангу на протилежний. Срна увійшов у карний майданчик, обіграв суперника і з лівої ноги вдарив – поруч зі штангою.

68 хвилина. З дальньої дистанції пробивав Силюк, але сильному удару у виконанні луганчанина не вистачило точності.

72 хвилина. Гол – 1:3. Сергій Силюк швидко виправився. Господарі заробили штрафний метрах в 25-ти від воріт «гірників». Півзахисник луганчан пробив з лівої ноги в обвід стінки. Пятову не вдалося дотягнутися до м’яча.

74 хвилина. Гол – 1:4! Вілліан отримав м’яч на правому фланзі і м’яко накинув «снаряд» у карний майданчик. Спритнішим за всіх там опинився Мхітарян, головою замкнувши подачу партнера.

77 хвилина. Гол – 1:5! Селезньов заробив штрафний метрах в 25-ти від чужих воріт. Срна виконав «стандарт» вище всяких похвал. Воротареві луганчан залишалося тільки спостерігати, як м’яч в обвід стінки влітає в дальній від нього кут.

83 хвилина. Рац потривожив Козаченко дальнім ударом – неточно.

90 хвилина. Галюза завдав удар з-за меж карного майданчика. М’яч після рикошету від Чигринського пішов на кутовий.

90 +3 хвилина. Арбітр сповістив про закінчення матчу і впевнену перемогу «оранжево-чорних».