Юнацький турнір: у півфіналі «Хайдук» та «Інтер»

Завершальні поєдинки групового етапу провели на Міжнародному юнацькому турнірі провели команди квартету А.

«Манчестер Сіті» – «Зеніт» – 3:5 (0:4)

Для того щоб зберегти шанси на прохід у півфінал, «Зеніту» потрібно було вигравати з якомога більшим рахунком. І з цим завданням російські футболісти почали справлятися блискуче вже з перших хвилин. Вже до 15-й хвилині пітерці вели 2:0 – відзначилися Назімов і Гасилін. Потім Осипов впевнено реалізував вихід один на один, обігравши воротаря суперника, а Долгов скористався обрізкою англійських захисників.

Але турнірна ситуація склалася таким чином, що «Зеніту» потрібно було неодмінно чекати поразки «Хайдука» в паралельному матчі проти «Інтера». Хорвати ж вели в рахунку. Можливо, це й позначилося на діях команди, але «Манчестер Сіті» зумів відквитати відразу три м’ячі (голи забивали Попа і двічі Німані). Тільки після цього росіяни знову прийшли в себе і знову відзначилися голом зусиллями Дорошенко. У підсумку – найрезультативніший матч турніру, але жодна з команд не виходить до півфіналу.

«Інтер» – «Хайдук» – 0:2 (0:1)

За перипетіями зустрічі «Інтера» та «Хайдука» з цікавістю спостерігав головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу разом зі своїм помічником Карло Ніколіні.

Гра пройшла в рівній боротьбі з тією лише різницею, що «Хайдуку» вдалося використати свої моменти, а «Інтеру» – ні. На два голи хорватів у виконанні Блажевича і Ковачевича «інтерісти» відповідали численними атаками і невгамовним бажанням відквитатися. Непогані шанси мали Руссо і Гайола, але в цих епізодах вище всяких похвал відіграв воротар «Хайдука».