Як «гірники» пробивалися до фіналу

У другому півфінальному поєдинку Міжнародного юнацького турніру футболісти «Шахтаря» зійшлися з однолітками з «Інтера».

«Інтер» – «Шахтар» – 1:2 (0:0)

Голи: 1:0 Ломоліно (37), 1:1 Борячук (40), 1:2 Коваленко (49, з пен.)

«Інтер»: Коста, Бандіні, Ломоліно, Стеффен, Скьяча, Яо, Голіа, Палацці, Ромні, Гайола (Салсіні, 19; Понті, 53), Ломбарді
Головний тренер: Сальваторе Черроне
Тренер: Андреа де Мартіно

«Шахтар»: Кудрик, Матвієнко, Ічуаідзе, Геворгян, Кірюханцев, Вачіберадзе (Зубков, 59), Янко, Коваленко, Меркушов, Борячук, Арендарук (Штандер, 50)
Головний тренер: Валерій Рудаков
Тренер: Олександр Ладейко

На 48-й хвилині видалений Яо

Як і в попередніх матчах, міланська команда дуже потужно розпочала поєдинок, з перших хвилин активно пішла вперед і володіла територіальною перевагою. «Гірникам» вдалося вирівняти гру лише ближче до середини тайму. Як завжди в складі «гірників» особливо виділялися Арендарук і Коваленко. До перерви команди встигли обмінятися і небезпечними моментами. У гостей Ромні виходив один на один, але «Шахтар» від неприємностей врятував Кудрик, а трохи пізніше забити міг Коваленко, однак після хорошої передачі пробив вище воріт.

Друга половина була набагато більш багатою на події. Вже на 37-й хвилині Ломоліно увійшов у штрафний майданчик донеччан з лівого флангу і метрів з п’яти пробив Кудрика. Але господарі дуже швидко відігралися: Арендарук здорово пройшов по флангу, відкотив м’яч під удар Борячуку, а Андрій своїм пострілом не залишив шансів Кості.

Гра вирівнялася, перевагу складно було віддати небудь з команд. І в цій ситуації «Шахтар» провів хорошу атаку, яку фолом останньої надії в своєму штрафному майданчику перервав Яо. Захисник «Інтера» отримав червону картку, а Коваленко з «точки» пробив без шансів на порятунок для воротаря – 2:1! У час, що залишився наші футболісти перевершували суперника, хороші моменти, щоб вирішити результат зустрічі ще до фінального свистка, були у Штандера і Борячука. Був шанс відігратися на останніх секундах у «Інтера», але все той же Ломоліно ним не скористався. «Шахтар» у фіналі!

Валерій Рудаков, головний тренер «Шахтаря»:
– «Інтер» дуже добре діє на контратаках і працює з м’ячем, тому нам потрібно було грати по можливості агресивно і щільно, дуже уважно відпрацьовувати в обороні і постаратися першими забити м’яч. В принципі, так воно все і йшло, за винятком того, що першими пропустили ми, причому дуже необов’язковий гол. Трохи не допрацювали в захисті. Але головне – знайшли в собі сили відігратися, вирвати перемогу і мати в кінці гри багато гольових моментів.