«Шахтар» повеселився в Одесі

19 серпня «Шахтар» провів зустріч 6-го туру чемпіонату України. У столиці гумору підопічні Мірчі Луческу зійшлися з «Чорноморцем».

Повні склади обох команд представлені вашій увазі в протокольних даних. Відзначимо присутність у старті «гірників» хорватського форварда Едуардо, який не так давно відзначився дублем у матчі своєї національної збірної.

3 хвилина. Гол – 0:1! Едуардо перехопив м’яч у Фонтанелли і красиво п’ятою відпасував на Мхітаряна. Та так, що Генріх опинився один на один з Безотосним. Ще мить, і вірменин з властивою йому легкістю послав м’яч у дальній кут. Ось це початок!

9 хвилина. Балашов пробив з льоту з лінії штрафного майданчика – Пятов впевнено забрав м’яч.

17 хвилина. Болючий удар в голову в боротьбі з суперником отримав Мхітарян. Після надання допомоги лікарів Генріх повернувся в гру.

19 хвилина. Знову начудив Фонтанелла, подарувавши в простій ситуації м’яч Мхитаряну. Однак, на щастя для одеситів, в самий відповідальний момент, знаходячись практично перед воротарем, Генріх послизнувся.

23 хвилина. Контратака «Чорноморця» завершилася пасом Бурдужана під удар Балашову. Віталій пробив в один дотик, але м’яч зійшов з його ноги.

25 хвилина. У попередньому епізоді пошкодження отримав Чигринський. Послідувала вимушена заміна від Мірчі Луческу: замість Дмитра в гру з «Чорноморцем» вступив Олександр Кучер.

32 хвилина. Едуардо, перебуваючи в чужому карному майданчику, відкинув м’яч трохи назад під удар Дугласу. Той пробив в один дотик, але м’яч від ноги захисника пішов на кутовий.

35 хвилина. Дуглас пішов від Сантани і хльостко пробив метрів з 28. Безотосний з другої спроби зумів-таки зафіксувати м’яч.

37 хвилина. За фол проти Раца жовту картку отримав Леонардо.

44 хвилина. Ракицький довгим пасом низом почав атаку своєї команди. Едуардо в один дотик асистував Мхитаряну, який метрів з 18 пробив у дальній кут – трохи неточно.

51 хвилина. Одесити заробили штрафний метрах в 25 від воріт «Шахтаря». Бакай виконав удар, м’яч рикошетом від стінки летів у кут, але Пятов зіграв просто відмінно, зреагувавши в непростій ситуації.

61 хвилина. Друга заміна у складі «Шахтаря»: Вілліан змінив Дугласа Косту.

64 хвилина. Гол – 0:2! Мхітарян справа увірвався в штрафний майданчик і пробив по воротах. Безотосний відбив м’яч перед собою, чим бездоганно скористався Тейшейра.

66 хвилина. Остання заміна у «гірників»: замість Едуардо на поле вийшов Марко Девіч.

70 хвилина. Срна зі свого флангу виконав навіс у штрафний майданчик. Там «повітря» виграв Девіч, але м’яч після його удару пролетів у сантиметрах від штанги.

75 хвилина. Бергер дуже грубо зіграв проти Мхітряна, за що справедливо отримав жовту картку.

78 хвилина. Арбітр виписав черговий «гірчичник». На цей раз Развану Рацу.

80 хвилина. Гол – 0:3! Вілліан в центрі поля віддав пас Срні і побіг вперед. Дарійо точною верхової передачею повернув м’яч бразильцю, який головою в один дотик вразив ворота Безотосного.

83 хвилина. Гол – 0:4! Вілліан на лівому фланзі «розхитав» захисника і від лицьової лінії прострілив у воротарський майданчик. Мхітарян виявився тут як тут і одним дотиком оформив дубль.

86 хвилина. Гол – 0:5! Мхітарян обігрався з Вілліаном, пішов на випередження і в боротьбі із захисниками замкнув відповідну передачу бразильця. Констатуємо перший хет-трик Генріха за «Шахтар»!

90 +3 хвилина. Гол – 1:5. Ракицький помилився у простій ситуації, подарувавши м’яч Діденко. Той виявився на самоті перед Пятовим і, недовго думаючи, забив гол престижу.

90 +4 хвилина. Арбітр зустрічі сигналізував про її закінчення і феєричну перемогу «Шахтаря» над «Чорноморцем».