Вилучення Фонсеки: “Шахтар” у скандальному матчі обіграв дебютанта Прем’єр-ліги

Донецький “Шахтар” здобув важку перемогу над чернігівською “Десною” в суперскандальному матчі 12-го туру Прем’єр-ліги.

Команда Паулу Фонсека напередодні поєдинку Ліги чемпіонів проти англійського “Манчестер Сіті” з труднощами обіграли дебютанта елітного футбольного дивізіону – 1:0.

“Помаранчево-чорні” очікувано володіли ігровою та територіальною перевагою, проте істотних загроз воротам суперника створити в першому таймі не змогли. Можна лише виділити кілька епізодів за участю Алана Патріка, який був одним із кращих на полі. Так, на 17-й хвилині він ледь не засмутив гостей ударом під ліву штангу, однак “Десні” пощастило.

Після перерви “Шахтар” продовжував тиснути на захист чернігівчан. На 60-й хвилині зустрічі стався скандальний епізод за участю арбітра Сергія Бойка. Рефері показав другу жовту півзахиснику “Десни” Коберідзе, проте через півхвилини скасував своє рішення.

А ще через чотири хвилини рефері показав пряму червону картку нападнику “Шахтаря” Кайоде, який, на думку судді, спеціально наступив на суперника. Тут же за надмірні емоції були видалені з тренерської лавки Паулу Фонсека і його помічник.

Після цього хід гри кардинально змінився. На 86-й хвилині форвард “Десни” Хльобас не реалізував забійний момент, коли забарився з ударом і дав захисникам “Шахтаря” його накрити. А вже через дві хвилини “гірники” покарали суперника за марнотратство: Майкон, немов рукою, відправив м’яч у сітку прямим ударом зі штрафного, принісши команді перемогу.

“Шахтар” – “Десна” 1:0