Українські борчині наробили галасу на чемпіонаті Європи

Ostapchuk_YliaУкраїнські борчині продовжили нас тішити своїми результатами на чемпіонаті Європи, який триває у німецькому Дортмунді.

Черговий день змагань приніс Україні одразу чотири нагороди.

Найуспішніше виступили Юлія Остапчук та Катерина Бурмістрова. Вони у своїх вагових категоріях – до 63 і до 72 кг відповідно піднялися на найвищі сходинки п’єдесталу пошани європейської першості.

У фінальній сутичці Остапчук здолала болгарку Таібе Юсейн, а Бурмістрова була сильнішою за Василісу Марзалюк із Білорусі.

Аліна Махиня у ваговій категорії до 67 кг посіла друге місце, програвши у фіналі представниці Азербайджану Надії Семенцовій. І врешті Анна Василенко (вагова категорія до 59 кг) посіла третє місце.

Нагадаємо, що в перший день жіночих змагань українки Юлія Благиня та Христина Дарануца зайняли 1 та 2 місця відповідно.

Таким чином, жіноча збірна з 7 вагових категорій везе 6 медалей, три з яких – найвищої проби.

Це куди кращий результат, ніж показали наші борці вільного стилю. Вони у Дортмунді завоювали лише дві бронзи.

Сьогодні, в суботу, у боротьбу на європейській першості вступають борці греко-римського стилю.