ЧУ. 4 тур. „Тайм” і „ТВД” здобули по три очки

16 вересня у вищій лізі чемпіонату України команди провели поєдинки 4 туру. Львівські „ТВД” і „Тайм” впевнено здобули по три очки, а „Кардинал” завоював свої перші залікові пункти у елітних змаганнях. Чинний чемпіон країни „Енергія”, яка зараз бореться у Кубку УЄФА, свій поєдинок туру проведе 3 жовтня з донецьким „Шахтарем”

Впевнено продовжує виступати „ТВД”, „будівельники” цього ігрового дня перемогли на виїзді харківський „Локомотив” – 5:3. Вахула і Рогачов провели по два гола у матчі. Після перемоги „ТВД” продовжує очолювати турнірну таблицю.

Багато м’ячів побачили глядачі й у протистоянні „Тайму” з „Єнакієвцем” – 6:4 на користь львів’ян. По „дублю” у поєдинку зробили „таймівці” Москвін і Чепель. А „Кардинал” розписав мирову з одеським „Марріоном” – 3:3.