Львів”яни допомогли футзальній збірній України потрапити до чергового етапу чемпіонату світу

2 березня, у Болгарії відбувся завершальний третій матч відбіркового раунду для виходу до ігор плей-оф чемпіонату світу з футзалу. Українська збірна зіграла з Болгарією і перемогла 6:2. У цьому матчі взяли участь львівські футзалісти Дмитро Сільченко та Роман Вахула (обоє з клубу «ТВД»), а також воротар Євген Іваняк («Тайм»). Під час четвертого взяття «болгарських» воріт асистентом Ільдара Макаєва (грає за команду «Віз-Сінара» з Росії) виступив Дмитро Сільченко.

У попередньому матчі, який відбувся у п’ятницю, 29 лютого, збірна України перемогла Молдову 4:0. На передостанній 39 хвилині матчу четвертий гол з 10-метрового штрафного забив гравець львівського міні-футбольного клубу «ТВД» Роман Вахула.

Таким чином українці з трьома перемогами (28 лютого у першому матчі українська дружина у першому матчі перемогла Ізраїль 4:1) посіли перше місце в групі й пробилися у плей-оф.

До плей-оф всього вийшло 12 команд. Усі вони між собою розіграють 6 путівок на чемпіонат світу з міні-футболу, який пройде у Бразилії.