“Міліметр” до другого раунду

Збірна України з футзалу на 99% забезпечила собі вихід у друге коло чемпіонату світу, який відбувається в Бразилії. У вівторок наша команда здолала збірну Єгипту з рахунком 5:1, що забезпечило укр…

Збірна України з футзалу на 99% забезпечила собі вихід у друге коло чемпіонату світу, який відбувається в Бразилії. У вівторок наша команда здолала збірну Єгипту з рахунком 5:1, що забезпечило українцям доволі спокійне життя в останньому турі першого етапу.

Після феєричної нічиєї з командою Аргентини українці немов відчули впевненість у власних силах, якої подеколи не вистачало в перших двох матчах світового форуму. Наші хлопці в матчі з єгиптянами з перших хвилин почали діяти з позиції сили, загнавши "фараонів" на їхню половину поля. Ворота голкіпера Хеми піддалися запеклому бомбардуванню ударами з різних дистанцій і напрямків, а головне, це дозволило змусити єгиптян увесь час грати обличчям до власних воріт. У підсумку до перерви рахунок був 2:0 на користь українців. Спершу Салех Самех в ефектному стрибку головою спрямував м’яч у сітку власних воріт, а згодом Легчанов подвоїв перевагу.

Після перерви українці продовжили тиск на ворота суперника і забили ще три м’ячі пропустивши лише один.

Отже, після цього ігрового дня Україна очолила квінтет С (українці, як і  аргентинці, мають сім очок та +8 в різниці забитих-пропущених (у південноамериканців +7)), проте ще остаточно не гарантувала вихід в наступне коло. Існує один, щоправда, вкрай малоймовірний варіант, коли "синьо-жовті" можуть припинити боротьбу. Якщо, припустимо, в останньому турі збірна Гватемали обіграє з різницею в один гол аргентинців, а збірна Китаю переможе нашу команду з перевагою в три м’ячі, то в другий етап пройдуть команди Гватемали й Аргентини. Але, на щастя, це все ж таки зі сфери фантастики.

Джерело: Суботня пошта [Футзал]