«Кардинал» – «Тайм»: за крок від сенсації

narada.jpgГра «Кардинал&raquo…

narada.jpgГра «Кардинал» – «Тайм» мимоволі навіює думки про «кубковий характер», про більш, аніж стовідсоткову самовіддачу аутсайдера в іграх із фаворитом і присутність, в таких іграх, фактору недооцінки суперника.

«Тайм» у першій грі 1/8 фіналу Кубка України прогнозовано переміг «Кардинал». Але зробити це команді Станіслава Гончаренка виявилося не очікувано складно.

У першому таймі обійшлося без голів. Після перерви ж глядачам сумувати не доводилося. На 22-й хвилині забив Сондак, Басіч на 25-й та Багряк на 26-й роблять рахунок просто непристойним для діючого чемпіона – 3:0.  Але «червоно-чорні» таки врятували гру. Завдяки дублям Чепорнюка та Павленка «Тайм» переміг – 3:4.

1/8 фіналу Кубка України. Футзал

"Кардинал" (Львів) – "Тайм" (Львів) – 3:4 (0:0)

Голи: 1:0 – Сондак (22), 2:0 – Басіч (25), 3:0 – Багряк (26), 3:1 – Чепорнюк (32), 3:2 – Чепорнюк (34), 3:3 – Павленко (39), 3:4 – Павленко (40).

Повторні матчі 1/8 фіналу Кубка України відбудуться 23-24 грудня.