«Шахтар» знову крупно програє «Тайму». Відео

В Харкові у півфіналі Кубка України з футзалу львівський «Тайм» зустрічався із донецьким «Шахтарем». Як і близько двох тижнів тому у Львові, очне побачення українських ліде…

В Харкові у півфіналі Кубка України з футзалу львівський «Тайм» зустрічався із донецьким «Шахтарем». Як і близько двох тижнів тому у Львові, очне побачення українських лідерів завершилося переконливою перемогою галичан. «Таймівці» декласували своїх суперників із рахунком 5:0.

Розпочав розгром «Шахтаря» на сьомій хвилині гри Олександр Кондратюк. Вдруге «таймівці» розписалися у воротах «гірників» на 17-й хвилині. Відзначився Сергій Чепорнюк. На 19-й хвилині в пасиві «Шахтаря» було уже шість командних фолів. Після цього донеччани ще двічі порушували правила. Двічі із десятиметрової позначки їх карав Валерій Легчанов. А на 27-й хвилині Легчанов оформив хет-рик. За рахунку 5:0 півфінальне кубкове протистояння «Тайму» і «Шахтаря» завершилося. В іншому півфіналі «Єнакієвець» з рахунком 6:2 здолав ЛТК. Фінал відбудеться у неділю.

Джерело: ФК Тайм