З ложкою дьогтю

У четвер у Львові стартував основний раунд Кубка УЄФА в групі 2. Варто відзначити, що подібний турнір у нашому місті проводиться уперше. І саме у Львові буде поставлено крапку на ц…

У четвер у Львові стартував основний раунд Кубка УЄФА в групі 2. Варто відзначити, що подібний турнір у нашому місті проводиться уперше. І саме у Львові буде поставлено крапку на цій стадії змагань.

Основний раунд Кубка УЄФА – це друга сходинка на шляху до головного футзального клубного трофею. Згідно з регламентом турніру, на цій стадії грають сім переможців попереднього раунду плюс ще 17 колективів. Клуби діляться на шість квартетів. Міні-турніри проводяться на полі одного з учасників, а в наступний етап виходять команди двох перших місць у групі. У двох квартетах змагання вже завершилися, ще в трьох закінчився другий тур, і лише у групі 2 команди зіграли лише стартові двобої.

Відкривався турнір двобоєм між чемпіонами Греції (“Афіна-90”) і Боснії й Герцеговини (“Орліч”), командами рівними за класом. До львівського паркету швидше пристосувалися боснійські футболісти. Вони не так часто загрожували воротам суперників, але процент реалізації у них був високий, тому не дивно, що на 15-й хвилині боснійці вели з рахунком 3:0. Однак така перевага розслабила гравців “Орліча”, які ледь не поплатилися за це. Вже через три хвилини греки зуміли скоротити відставання до мінімуму. Згодом до кінця першого тайму суперники ще обмінялися забитими м’ячами, і здавалось, що в другій половині очікується гольова феєрія.

Однак попри шалений азарт і ентузіазм, за весь другий тайм команди спромоглися забити лише м’яч, який провели гравці грецької команди. 3:4 – і боснійці зробили серйозну заявку на вихід у наступне коло.

Згодом розпочався матч між чемпіоном Кіпру (“АГБУ-Арарат”) і львівським “Таймом”. Кіпріоти зуміли пробитися в основний раунд через сито кваліфікації, тому явним фаворитом у цьому матчі (та й усього турніру) був “Тайм”. В острів’ян не було жодних шансів на перемогу в матчі проти українського чемпіона, і все, на що вони розраховували, це на те, щоб уникнути великої поразки.

З перших хвилин “АГБУ-Ара­рат” думав лише про захист власних воріт, розраховуючи на контратаки. Щільний захист кіпріотів тримався майже дев’ять хвилин, поки своє вагоме слово не сказав капітан “таймівців” Максим Павленко. Він вразив “дев’ятку” воріт Вассоса Кіпріяну після передачі Дмитра Бондаря. Через п’ять хвилин Павленко оформив дубль, цього разу йому асистував  Макаєв.

Після цього питання про переможця матчу вже не стояло, і львів’яни забили ще три м’ячі. Спершу, під завісу першого тайму, Олександр Кондратюк головою замкнув передачу Валерія Легчанова, а в другій половині Денис Овсянников теж оформив дубль. Варто відзначити другий гол Овсянникова – після передачі Легчанова Денис п’ятою переправив м’яча у ворота. Єдине, що невеличкою ложкою дьогтю став пропущений гол на останніх секундах. Але перемога 5:1 теж цілком пристойна.

Станіслав Гончаренко, головний тренер “Тайму”: “У цілому гра вдалася, рахунок свідчить сам за себе. Не хотілося тільки такої кінцівки… Мене засмутила кінцівка. Найбільш образливо, що в ту хвилину, яка залишилася, я саме й попросив дограти гру до переможного кінця. Образно кажучи, до “сухої” перемоги. Не вдалося…”

Учора відбувся і другий тур, в якому стосунки з’ясовували грецький та кіпрський чемпіони, а також “Тайм” та “Орліч”. Ці матчі завершилися вже після підписання номера в друк.

Джерело: Львівська Пошта