Втрачені надії

Львівський “Тайм” невдало стартував в елітному раунді розіграшу футзального Кубка УЄФА

Чемпіон України, львівський футзал…

Чемпіон України, львівський футзальний “Тайм” із розгромної поразки розпочав виступи в елітному раунді розіграшу Кубка УЄФА. У сербському місті Крагуєвац, де відбувається турнір за участю чотирьох команд, “таймівці” поступилися господарям майданчика – команді “Економац” – з розгромним рахунком 1:7.

Початок двобою аж ніяк не передбачав такого розвитку подій, львів’яни доволі впевнено провели дебютні хвилини і цілком могли відкрити рахунок. На 3-й хвилині Павленко в безпосередній близькості від воріт коліном намагався переправити м’яча у сітку, але круглий пролетів над поперечиною. Натомість господарі своїми нагодами скористалися повністю. На чужій половині Якунін втратив пильність, дозволивши супернику перехопити м’яча і зробити передачу на вільного Бойовіча, останній з метра закотив снаряд у ворота.

Пропущений м’яч дезорієнтував “таймівців”, і небезпечні моменти  біля воріт голкіпера львівської команди Іваняка виникали один за одним. До того ж з’ясувалося, що фізична готовність господарів була у кілька разів вищою. Постійно то один, то інший гравець сербської команди був на ударній позиції й безперешкодно намагався вразити ворота Іваняка. І цілком прогнозовано серби забили і другий гол. І знову відзначився Бойовіч, якому гості дозволили опинитися самому перед воротами, прийняти м’яч, пробити, а коли Іваняк парирував удар, то й спокійно добити м’яч у сітку.

Після цього головний тренер “Тайму” Станіслав Гончаренко вирішив ризикнути, забравши голкіпера і випустивши п’ятого польового гравця. І тренер прогадав. Господарі організували два удари по порожніх воротах – і рахунок став 0:4. Грати далі без воротаря не мало сенсу, і, як визнав на післяматчевій прес-конференції Гончаренко, гра на цьому фактично закінчилася.

У другому таймі зусиль “таймівців” вистачило лише на те, щоб забити м’яч престижу, автором якого став Павленко. Господарі ще тричі вражали ворота львівського клубу. Тепер потрапити у фінальний раунд, львівському клубу буде дуже не просто, а, точніше, майже неможливо. Залишилося лише битися за свою честь особливо в матчі з чинним власником трофею – португальською “Бенфікою”. Португальська команда в першому турі переграла хорватський “Насіональ” з рахунком 1:0.

Станіслав Гончаренко, головний тренер “Тайму”: “Такі матчі складно коментувати. Як іноді говорять – no comment. Усе, що відбулося, закономірно й очевидно. Нас обіграли за  всіма статтями. Оборона, прийом, атака, єдиноборства – все програли. Пропустили два голи, можливо, помилкою була заміна голкіпера на гравця, і моментально пропустили третій і четвертий голи. Після цього гра втратила свій зміст.

Ми виявилися не готові до цієї гри. Ще гірше, що психологічно також, бо навіть не думали, що таке з нами може статися. Дістали удари, а вистояти не змогли. І до кінця так і не змогли оговтатися. Сербська команда була сьогодні сильна і легка. Нам є чого прагнути, і, я думаю, що дуже важливо це розуміти”.

Джерело: Львівська Пошта