Перша перемога «Енергії-Тайму»

Львівська команда «Енергія-Тайм» в рамках 15-го туру чемпіонату України удома здолала севастопольське ПФС – 3:0.

В турнірній таблиці «Енергію-Тайм» та ПФС перед 15-м туром розділяло 23 очки. Кримчани окупували останню сходинку, а галичани посідали третє місце. Перебіг гри наочно продемонстрував різницю в класі обох команд. ПФС постійно грало від оборони, практично не створюючи проблем Владиславу Лисенку, підопічні ж Станіслава Гончаренка більшість ігрового часу проводили в атаці. Вони створили чимало гольових моментів, не раз обстрілювали штанги та поперечину воріт суперника, але влучних ударів завдали не багато. У першому таймі таких було два. На 7-й хвилині відзначився Євген Рогачов, а на 16-й Михайло Романов.

Після перерви малюнок гри не змінися. «Енергія-Тайм» розтринькувала гольові моменти, ПФС ж замкнувся в обороні. За шість хвилин до завершення матчу кримчани пішли в атаку із п’ятим польовим гравцем. Гра в більшості їм вдалася, двічі кримчанам вдавалося створити практично стовідсоткові моменти. Але відзначитися севастопольці не зуміли. А господарі забили втретє. Порожні ворота гостей вразив Романов. Відтак, у підсумку 3:0 на користь «Енергії-Тайму».

Післямова

Олег Безуглий, головний тренер ПФС:

В мене до хлопців особливих претензій не має. Зміст гри мені сподобався. Не вистачило реалізації. В обох команд були гольові моменти, але «Енергія» своїми скористалася, а ми ні.

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Енергії-Тайму»:

Реалізація в нас шкутильгає. Об’єм був сьогодні хороший, а точних ударів не багато. Після хвороби організму  настає латентний період, потреба у відновленні, оздоровленні. В «таймівців» 2-3 місяці були проблеми із мотивацією, натхненням. Зараз треба відновлюватися. Хлопці стараються, але завершення атак та точності не має. В нас є час усе виправити. Повторюю, сьогодні претензій до самовіддачі гравців в мене не має, старалися усі.

Чемпіонат України. 15 тур

«Енергія-Тайм» – ПФС 3:0
«Енергія»: Лисенко – О.Бондар, Федюк, Романов, Струк – Легчанов, Павленко, Д.Бондар, Макаєв – Овсянніков, Рогачов

ПФС: Руденко – Олексієнко, Чернієнко, Линяєв, Яблонський – Єрмоленко, Радько, Капелюшний, Кольцун

Голи: Рогачов (7), Романов (16,40)

Жовта картка: Линяєв (23)

P.S. Уже після матчу стало відомо, що дружина Владислава Лисенка народила доньку. Увесь колектив «Енергії-Тайму» вітає Владислава та його кращу половинку із цією знаменною подією. Нехай донька росте здоровою, щасливою та успішною.

Джерело: ФК Тайм