«Енергія-Тайм» несподівано втрачає очки в Луганську

pavlenkoУ матчі 19-го тру чемпіонату України з футзалу львівська «Енергія-Тайм» у гостях несподівано зіграла внічию із аутсайдером турніру луганською ЛТК. Підсумковий рахунок зустрічі 1:1.

Гра проходила на зустрічних курсах, гольові моменти продукували обидві команди. Влучні удари ж футзалісти завдавали лише у першому таймі. На гол Вадима Іванова, галичани відповіли влучним ударом Максима Павленка. На 39-й хвилині Валерій Легчанов вийшов п’ятим польовим гравцем. Але врятувати гру галичанам не вдалося.

«Енергія-Тайм» в турнірній таблиці і надалі друга. Комада Станіслава Гончаренка набрала 33 очки. На один пункт більше в «Урагану». Івано-франківці завтра, 19 березня в межах 19-го туру зіграють із харківським «Локомотивом».