Трилер в Єнакієве, сенсація у Львові

GoncharenkoПеремагаючи «Єнакієвець» у 21-му турі футзального чемпіонату України з рахунком 4:0, львівська «Енергія-Тайм» дозволила супернику до мінімуму скоротити відставання – 4:3. А у Львові ТВД сенсаційно обіграв лідера змагань «Ураган» із Івано-Франківська.

Перевага «Енергії-Тайму» над «Єнакієвцем» у першому таймі була очевидна і беззаперечна. Щоправда, господарі теж подекуди створювали небезпеку поблизу воріт гостей. Але забити бодай гол до перерви їм не вдалося, а ось підопічні Станіслава Гончаренка зробили 3 пробоїни у воротах суперника. Спершу дубль оформив Євген Рогачов, а потім відзначився Денис Овсянніков.

На третій хвилині другого тайму четвертий гол забив Максим Павленко. Вочевидь, солідний запас голів зіграв злий жарт із «Енергією-Таймом». Львів’яни дещо заспокоїлися і дозволили «Єнакієвцю» відіграти 3 голи. Хоча, якби не вдала гра Власенка, галичани могли вчинити супернику розгром. Тож, кінцівка виявилася «валідольною».

Чемпіонат України. 21- тур

«Єнакієвець» – «Енергія-Тайм» 3:4

Голи: Хурсов (27), Мірошник (30), Нестерук (38) – Рогачов (6,7), Овсянніков (16), Павленко (23).

ТВД – Ураган 2:0

Голи: Ткачук (30), Кордоба (31)

ЛТК – Моноліт  2:3

Голи: Шпигар (6), Смоловик (31) – Аветісян (24), Ткаченко (32), Кулик (39)

«Локомотив» – «Кардинал-Рівне» 0:2

Голи: Тригубець (37), Піддубний (40).