«Енергія-Тайм» вийшла у фінал

strukЛьвівська «Енергія-Тайм» стала першим фіналістом чемпіонату України 2010-2011 років. Сьогодні команда Станіслава Гончаренка втретє обіграла харківський «Локомотив».

У сьогоднішній грі, як і в учорашній, голи забивали лише у першому таймі. «Енергії-Тайм» вдався бліц-криг. На 1-й хвилині забив Денис Овсянніков, а 6-й Євген Рогачов. Відквитати один гол «залізничникам» допоміг випадок – після удару Клочко м’яч рикошетом від Струка залетів у ворота Лисенка – 2:1. Обопільно гостра гра голами глядачів більше не тішила. У цьому велика заслуга голкіперів обох команд – Владислава Лисенка та Євгена Іваняка.

Післямова

Степан Струк:
«Усі матчі із «Локомотивом» були важкими. Чотири домашні голи нам дуже важко далися. Головне, що ми перемогли і вийшли у фінал. У матчі за золото нам байдуже з ким грати. На цій стадії слабких суперників не буває».

Євген Іваняк: «Суперник реалізував свої моменти, а ми ні. Ось і причина нашої поразки. В нас були моменти, але ми не забивали. У фіналі обов’язково уболіватиму за «Енергію-Тайм». Це на майданчику друзів не має, а поза грою ми і далі товаришуємо, ні з ким із «Енергії-Тайм» півфінал чемпіонату мене не посварив».