«Енергія-Тайм» зрівнює рахунок фінальної серії

ener-yraganЧетвертий матч фінальної серії між івано-франківським «Ураганом» та львівською «Енергією-Таймом» завершився на користь львів’ян – 10:3.

Сьогодні «Енергія-Тайм» виглядала домінуючою силою на майданчику практично увесь матч. Львів’яни вміло контролювали хід протистояння і звели нанівець спроби гостей створити інтригу. Власне, учора команда Станіслава Гончаренка діяла в такому ж ключі, але провалила завершальні 5-ть хвилин матчу. Сьогодні ж у господарів покращилася реалізація гольових моментів, а відтак «валідольної» кінцівки не було.

Уже після першої половини гри рахунок був 6:0 на користь господарів. Наприкінці першого періоду наставнику «Урагану» довелося випускати п’ятого польового гравця. У перерві уболівальники жартували: «Аби тільки не повторився учорашній сценарій». Жарти так і залишилися жартами, припускатися учорашніх помилок «Енергія-Тайм» не збиралася. Гра уп’ятьох франківцям особливих дивідендів не принесла. Підсумковий рахунок зустрічі 10:3 на користь львів’ян.

Післямова

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Енергії-Тайм»:

Перш за все, у нас сьогодні був чудовий настрій, завзяття та наснага. У гравців горіли очі, а це дуже важливо. Крім того, ми зіграли дисципліновано, виконали усе те, що ми планували. Будемо переглядати матч, аналізувати і спробуємо завтра зіграти ще краще. Якщо брати гру в цілому, то її перебіг найкраще характеризує рахунок на табло.

Сергій Гупаленко, головний тренер «Урагану»:

Ми сьогодні програли по ділу. Ключовими були перші два голи. Чотири в чотири у нас не виходило, тому ми пішли уп’ятьох. Учора в більшості краще грали, сьогодні не усе виходило. Врятувати матч не вдалося. Програючи із рахунком 6:0 такій команді, як «Енергія-Тайм», щось змінити дуже важко. Тому наприкінці гри дав можливість відпочити нашим лідерам. В Сержао були три жовті картки, аби не ризикувати його участю у завтрашній грі, він теж сів на лаву. Що ж, вирішальна гра буде завтра. Хто переможе, той і сильніший.

Чемпіонат України з футзалу. Плей-офф. Фінал.

«Енергія» – «Ураган» – 10:3

«Енергія»: Лисенко – Д.Бондар, Рогачов, Струк, А.Бондарь – Легчанов, Овсянніков, Павленко, Якунін – Макаєв, Задорожний

«Ураган»: Корнєєв – Ренатіньо, Павлюк, Симка, Цвєлих, – Валенко, Шотурма, Ярий, Сержао – Чепорнюк

Голи: Якунін (4), Струк (12), Павленко (15, 15), Д.Бондар (17), Овсянніков (20), Макаєв (24), Легчанов (32), А.Бондар (38), Рогачов (40) – Сержао (27), Ярий (31), Шотурма (39)

Рахунок у серії: 2-2