Збірна України створила гучну сенсацію у відборі на чемпіонат Європи

Чоловіча збірна України з гандболу стала автором гучної сенсації в другому турі відбору на Євро-2018. Наша команда несподівано обіграла вдома фаворитів групи – Ісландію (27:25).

“Жовто-сині” набагато краще розпочали поєдинок, захопивши перевагу з перших хвилин і вийшовши вперед 7:3. Однак, ближче до кінця першого тайму Ісландія зуміла нівелювати своє відставання завдяки більш спокійній грі – господарі досить багато помилялися, часто втрачаючи м’яч на рівному місці.

Перед свистком на перерву гості навіть вирвалися вперед, але на останній секунді тайму Україна зуміла відігратися. Відпочивати команди пішли за рахунку 13:13.

Початок другої половини гри знову залишилося за нашою збірною, яка знову вийшла вперед на два м’ячі. Одним із головних творців успіху українців був В’ячеслав Садовий, який запам’ятався одразу декількома точними ударами поспіль. Проте, втримати перевагу господарям знову не вдалося – ісландці відігралися з 19:22.

Після цього на майданчику почалися своєрідні гойдалки. Кожна з команд мала шанси вийти вперед, але чудова гра воротарів збірної України вирішила результат цього поєдинку на користь господарів.

Таким чином українці набрали перші очки у відбірному циклі. Тепер за підсумками двох турів у всіх команд групи 4 по два пункти в активі.

Нагадаємо, що футбольна збірна України зіграла внічию з Ісландією в першому матчі відбору на ЧС-2018.