Чемпіон України достроково вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

Запорізький гандбольний клуб “Мотор” у матчі 9-го туру Ліги чемпіонів на домашньому майданчику обіграв турецький “Бешикташ” і оформив вихід у наступний раунд Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася з рахунком 34:28.

Ключовим у грі став ривок 5:0 у кінцівці стартової 10-хвилинки. Українські гандболісти зловили кураж і до перерви змогли не тільки зберегти перевагу в 5 балів, але і збільшити розрив – 20:13.

У другому таймі турки намагалися повернути інтригу в матч, але “Мотор”, незважаючи на постійну гру в меншості, досить впевнено утримав потрібний рахунок.

Скоріш за все українська команда посяде друге місце у групі і в плей-офф зіграє з переможцем групи C. Ім’я свого суперника запорожці дізнаються у лютому 2017 року, коли буде зіграно останній тур групового етапу.