Франція впритул наблизилась до зони плей-офф

Канал Хокей Фото: IIHF Франція здобула другу перемогу у п’яти матчах, зіграних нею на чемпіонаті світу, що проходить у Фінляндії та Швеції.

У суботу поєдинок між збірними Франції та Швейцарії закінчився з рахунком 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) на користь французів.

У складі команди переможців шайбами відзначились Йоанн Овіту (18-та хвилина), Тедді да Коста (33), Лоран Мені (47), Стефан да Коста (48). Дам’єн Брюннер оформив дубль у складі швейцарської команди, вразивши ворота французів на 34 та 36 хвилинах.

Після цього матчу збірна Франції наздогнала збірну Швейцарії за кількістю набраних очок (6), а від четвертого місця у групі, яке дає право продовжити змагання у плей-офф, французів як і швейцарців відділяє на даний момент три очки.