“Рейнджерз” вийшли у фінал Сходу НХЛ

Канал Хокей Фото: nhl.com “Нью-Йорк Рейнджерз” здобув перемогу над “Вашингтон Кепіталз” у сьомому матчі другого раунду Кубка Стенлі і вийшов у фінал Східної конференції.

Зустріч у Нью-Йорку завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів льоду. Уже на 2-й хвилині Бред Річардс вивів “Рейнджерз” вперед з передачі Карла Хагеліна і Майкла ела. На 10-й хвилині Дел зміцнив перевагу “Нью-Йорка”. Асистували йому Маріан Габорік і все той же Хагелін.

“Вашингтону” знадобилося лише 38 секунд, щоб скоротити відставання – відзначився Роман Хамрлік з передачі Брукса Лайка і Джейсона Чімери. Однак на більше гостей вже не вистачило.

Завдяки цій перемозі “Нью-Йорк” виграв серію з рахунком 4-3 і вийшов у фінал Східної конференції. Суперником “Рейнджерз” стане “Нью-Джерсі”, який переграв “Філадельфію”.

За матеріалами: rsport.ru