“Вітязь” і “Лев” – на коні

Чергові контрольні матчі провели команди, з яким донеччанам доведеться сперечатися за першість у дивізіоні Боброва КХЛ.

Канал Хокей Фото: hcvityaz.ru У Чехові тамтешній “Вітязь” приймав казанський “Ак Барс”. У господарів на лід не виходили північноамериканці, у гостей не було Заріпова й Морозова. Підмосковні вболівальники півроку не бачили на власні очі свою команду, тож на товариський матч їх прийшло аж 1500. Пропустивши в першому періоді шайбу від Дарзіньша, чеховці відповіли в третьому голом Білоусова. Перемогу ж “Вітязь” оформив у серії булітів завдяки майстерності Королюка – 2:1 у підсумку.

А чеський “Лев” на зборах у Швейцарії розбив тамтешній “Лугано” з рахунком 7:3. Причому, пражани програли стартову 20-хвилинку 1:2, але в другій повернули ситуацію на свою користь – 5:1. У переможців відзначилися Цингел, Мойжиш, Нємець, Пікард, Карамнов, Клепіш і Госса.

За матеріалами: hcvityaz.ru levpraha.cz