Елерс забив три голи “Сан-Хосе”

Элерс забил три гола "Сан-Хосе"Микола Елерс в матчі з “Сан-Хосе”

Четвертий у кар’єрі хет-трик Миколи Елерса і 41 сейв Коннора Хеллебака дозволив “Вінніпегу” (23-10-2) здобути восьму перемогу в 10 матчах і вийти на перше місце Центрального дивізіону і Західної конференції. Елерс забив переможний гол за 3:07 хвилини до кінця третього періоду, зробивши рахунок 4:3, а оформив хет-трик за хвилину до кінця, коли проти нього порушили правила при виході на порожні ворота. За правилами, це гол.

“Сан-Хосе” (19-12-5) не зміг продовжити переможну серію до шести ігор. Голом і передачею, а також 10 кидками в створ у “Шаркс” відзначився Евандер Кейн. Також у “Сан-Хосе” забивали Джо Павелскі і Юнас Донський, а Джо Торнтон зробив 1040-ю передачу в кар’єрі і зрівнявся з Марселем Дионном на 10-му місці в історії НХЛ.