“Лайтнінг” продовжили серію без поразок до 11 матчів

"Лайтнинг" продлили серию без поражений до 11 матчейГолкіпер “Тампа-Бей” Луї Доминге

Сюжет матчу вийшов гідним зустрічі одних з найяскравіших команд ліги. “Тампа-Бей” відкрила рахунок, але вже до першої перерви отримала три пробоїни. У другому періоді “Лайтнінг” відповіли на це двома шайбами, зрівнявши рахунок, а за 4:25 до кінця третього періоду вийшли вперед. Але через дві хвилини Джонні Гудро втік від суперників і перевів зустріч в овертайм, де “Флеймс” домінували, завдали сім кидків проти двох у суперника, але забити не змогли. Все вирішилося в розтягнулася до семи раундів серії буллітів, де вирішальний кидок завдав Джей-Ти Міллер. “Лайтнінг” продовжили серію без поразок до 11 матчів (10-0-1) і зміцнили лідерство в боротьбі за Президентський кубок. “Флеймс” програли вдруге поспіль, але зберегли лідерство в Тихоокеанському дивізіоні.

У складі “Тампи” (27-7-2) забивали Ондржей Палат, Стівен Стэмкос (проводив 700-й матч), Алекс Киллорн і Ден Джирарди, а Луї Доминг зробив 33 сейва, у тому числі сім в овертаймі, і продовжив особисту переможну серію до семи ігор. Микита Кучеров відзначився двома передачами і продовжив результативну серію до семи ігор, а захисник Михайло Сергачев вперше в сезоні не потрапив до складу за рішенням тренера. У “Флеймс” за 2 (1+1) очка набрали Джонні Гудро і Сем Беннетт.