Огляд 23 туру Української хокейної ліги-Парі-Матч

20 грудня завершився 23 тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого МХК «Динамо» поступився «Дніпру» і «Донбасу», а «Кременчук» в Києві обіграв «Крижаних Вовків».

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 2:6 (0:2, 2:3, 0:1)

Цього разу кременчужани перервали низку розгромних рахунків в матчах з «Крижаними Вовками», обігравши свого опонента з Києва з рахунком 6:2. Несподіваним стало те, що після пропущених двох шайб, «Вовки» змогли зрівняти рахунок і отримати непоганий шанс, щоб його збільшувати. Однак, кияни знову допустили ряд помилок і не змогли утримати становище в поєдинку, пропустивши зверху ще 4 шайби.

Варто відзначити, що в цьому матчі серйозну травму отримав форвард «Крижаних Вовків» Соломон Шапіро – нападник отримав перелом великої гомілкової кістки на десятій хвилині першого періоду.

МХК «Динамо» – «Дніпро» 0:2 (0:0, 0:2; 0:0)

Можна сказати, що в своєму першому матчі після міжнародної паузи обидві команди ще “вкатувались” і двотижнева перерва все ж далася взнаки. Досить рівний матч провели обидві команди, а шайби вболівальники побачили лише в другому періоді, коли Кирило Бондаренко і Дмитро Пугачов за 4 хвилини двічі прошили Тимура Мамедова, і таким чином встановили остаточний рахунок у поєдинку.

І навіть незважаючи на досить гострі контратаки харків’ян, рахунок до кінця третього періоду залишався незмінним. Таким чином, «Дніпро» оформив 17-ту перемогу в чемпіонаті УХЛ – Парі-Матч, а Олег Петров записав собі в актив уже шостий “сухий” матч.

МХК «Динамо» – «Донбас» 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Цей матч відбувся в рамках перенесеного 22-го туру УХЛ – Парі-Матч і став другим поспіль для харків’ян проти команд верхньої трійки турнірної таблиці. Ця втома далася взнаки ще на старті першого періоду, коли харків’яни повністю втратили контроль над грою і відразу пропустили шайбу від Вадима Мазура.

Проте вже в другій половині періоду капітан “динамівців” Володимир Чердакзрівняв рахунок в матчі і дав своїй команді надію на вдалий результат зустрічі. Але знову за кожну помилку харків’яни розплачувалися пропущеними шайбами ​​і вже до заключної сирени на табло горіли 1:4 на користь «Донбасу».

Таким чином Віталій Лялька оформив дубль, донеччани записали на свій рахунок чергові три очки і сьому перемогу поспіль, а харків’яни знову напоролися на одні й ті ж помилки, які від матчу до матчу не дозволяють їм утримувати позитивні результати.

На даний момент турнірна таблиця третього сезону УХЛ-Парі-Матч виглядає таки чином:

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Украинская Хоккейная лига (@uhlua) 20 Дек 2018 в 1:02 PST

Нагадаємо, що 24 тур чемпіонату УХЛ-Парі-Матч відбудеться вже 22 і 23 грудня. 22 грудня спочатку о 13:50 зустрінуться МХК «Динамо» і «Білий Барс» (пряма трансляція – сайт XSPORT.ua), а потім о 17:00 зійдуться «Кременчук» і «Донбас» (пряма трансляція – телеканал XSPORT). 23 грудня о 13:30 в Києві тур закриють «Крижані Вовки» і «Дніпро» (пряма трансляція – сайт XSPORT.ua).