“Філадельфія” здобула другу перемогу після звільнення Хакстола

"Филадельфия" одержала вторую победу после увольнения ХакстолаФорвард “Філадельфії” Клод Жиру

“Філадельфія” (14-15-4) нейтралізувала всі шість шансів “Нешвілла” в більшості, в тому числі два поспіль і дві хвилини у форматі “три на п’ять”, та здобула другу перемогу після звільнення Дейва Хэкстола з поста головного тренера. Перед грою “Льотчики” займали 30-е місце в лізі грі в меншості (73,3%). Новачок Картер Харт зробив 31 сейв, вигравши і другий свій матч в НХЛ. Вирішальний гол за рахунку 1:1 у середині другого періоду забив Клод Жиру. Також у “Флайєрс” відзначився Якуб Ворачек, а єдиний гол “Нешвілла” забив Нік Боніно. “Предаторз” (22-12-2) зазнали третьої поразки поспіль і дев’яте поспіль у гостях.

“Це сумно, – сказав нападник “Нешвілла” Райан Джохансен, з фінальною сиреною потрапив у штангу. – Останнім часом в гостях ми граємо погано. Ми знаємо, що можемо домагатися успіху, подивіться хоча б на старт сезону (вісім гостьових перемог поспіль). Але нічого, у нас розумна і чудова команда, і все буде добре”.