Двічі поступаючись по ходу зустрічі, «Донбас» обіграв «Крижаних Вовків»

У Києві відбувся перший матч 25-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому «Крижані Вовки» приймали «Донбас». Для київської команди ця зустріч стала другою за два дні, і навряд чи хтось очікував, що “вовки” дадуть бій шестикратному чемпіону України.

Проте, саме «Крижаним Вовкам» під завісу першого періоду вдалося відкрити рахунок: Микита Шабанов виїхав з-за спин захисників, і точним кидком відправив шайбу у сітку воріт Богдана Дяченко.

Рахунок 1:0 протримався на табло майже 15 хвилин, коли Віталій Лялька обіграв чотирьох польових гравців “вовків” і реалізував більшість. Правда, вже через п’ять хвилин команді Миколи Сидорова вдалося знову вийти вперед – чисельну перевагу реалізував Олексій Черемнов.

На третій період «Донбас» вийшов розлючений, а «Крижаним Вовкам» дала знати про себе фізична втома – за шість хвилин в стані донеччан ще двічі відзначився Віталій Лялька, по шайбі також закинули Ілля Коренчук і Сергій Кузьмик. На 55-й хвилині «Крижані Вовки» скоротили розрив завдяки Микиті Шабанову, але більше відзначитися у воротах Сергія Костенка киянам не вдалося.

«Донбас» переграє «Крижаних Вовків», двічі поступаючись по ходу зустрічі, і продовжує підготовку до останнього офіційного матчу в 2018 році, який відбудеться 29 грудня в Дружківці. Суперником донеччан стане «Кременчук». «Крижаним Вовкам» ж належить дводенний виїзд в Херсон – кияни проведуть дві зустрічі з «Дніпром» 29 і 30 грудня.

«Крижані Вовки» – «Донбас» 3:5 (1:0; 1:1; 1:4)

Шайби: 1:0 Шабанов (Двірник, Черемнов) 19:55. 1:1 Лялька – більш., 34:22. 2:1 Черемнов (Шабанов, Двірник), 39:19. 2:2 Лялька (Пуголовкін), 46:06. 2:3 Коренчук (Лялька), 47:56. 2:4 Кузьмик (Костиков), 51:52. 2:5 Лялька (Пуголовкін, Коренчук – більш), 52:52. 3:5 Шабанов (Двірник, Черемнов), 54:59.

«Крижані Вовки»: Власенко; Сівірін, Чикіда, Мікульчик, Давиденко, Приваліхін; Найдьонов, Двірник, Бурнатов, Боронило, Шабанов, Черемнов, Крючьонкін.

«Донбас»: Костенко; Григор’єв – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Александров; Лялька – Мазур – Пуголовкін, Кирющенков – Кузьмик – Костіков, Карпенко – Разумов – Коренчук, Денискін – Новіков – Моісіо. Мостовий.