Скіннер забив 25-й гол в сезоні

Скиннер забил 25-й гол в сезоне Джефф Скіннер у матчі проти “Баффало”

Після двох періодів “Флорида” програвала з рахунком 1:2, але потім забила тричі за чотири хвилини і поставила крапку голом у порожні ворота. На першій хвилині третього періоду відзначився Олександр Барков, а невдовзі Євген Дадонов реалізував переможний булліт. Росіянин закінчив зустріч з 3 (2+1) очками, вісьмома кидками в створ і був визнаний першою зіркою поєдинку. “Пэнтерз” (13-13-6) виграли вдруге поспіль після серії з чотирьох поразок. А переможна серія в іграх з “Баффало” досягла семи ігор. Захисник Богдан Киселевич до складу “Флориди” не потрапив.

“Сэйбрз” (20-10-5) програли в основний час вперше за п’ять ігор, а Джефф Скіннер забив 25-й гол у сезоні і йде на другому місці в суперечці найкращих снайперів ліги. Це вже більше, ніж за весь минулий сезон. Рубежу в 25 шайб Скіннер досяг за 35 матчів, що на один більше, ніж клубний рекорд, який належить Олександру Могили.