Кучеров набрав 4 очки і став найкращим бомбардиром сезону

Кучеров набрал 4 очка и стал лучшим бомбардиром сезонаФорвард “Тампа-Бей” Микита Кучеров з уболівальниками

“Тампа” здобула перемогу на 18-й секунді овертайму завдяки голу Алекса Киллорна і не допустила поразки в матчі, в якому після двох періодів вела з рахунком 5:2. “Лайтнінг” (29-7-2) продовжили серію без поразок в основний час до 13 ігор (12-0-1), яка триває з 29 листопада.

Два голи і дві передачі на рахунку Стівена Стэмкоса, а Микита Кучеров забив гол і зробив три передачі, ставши першим в історії гравцем “Дніпра”, двічі поспіль набрали не менше чотирьох очок за матч. Він також набрав 5 (1+4) балів у поєдинку з “Едмонтон”. Росіянин став першим гравцем в сезоні, подолав позначку в 60 очок і вийшов на перше місце гонки кращих бомбардирів ліги, на один бал випередивши Мікко Рантанена з “Колорадо”. Також Кучеров з 44 передачами ділить з Рантаненом перше місце серед асистентів.

“Дозволяти суперникові зрівняти рахунок у такій ситуації неприпустимо, – сказав Кучерів, також продливший результативну серію до дев’яти матчів. – Треба контролювати гру і діяти правильно всі 60 хвилин. Для нас це має стати уроком”.

Андрій Василевський зробив 28 сейвів. У складі “Флайєрс” голом відзначився Іван Проворов, провів 200-й матч у НХЛ, а Клод Жиру закинув дивовижну по красі шайбу. “Філадельфія” (15-16-5) програла вдруге за п’ять матчів.