«Дніпро» всуху розгромив «Крижаних Вовків»

У Херсоні завершився 26 тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Дніпром» та «Крижаними Вовками».

Поєдинок команди почали досить рівно і «Крижані Вовки» зробили непогану заявку на позитивний результат, проте під завісу двадцятихвилинки херсонці пробили захист опонента і тричі за дві хвилини відзначилися у воротах Віталія Власенка. Таким чином результативні бали собі в актив записали Святослав Тимченко, Валентин Сірченко і Олексій Янішевський, практично не залишивши шансів «Вовкам» відігратися.

У другій двадцятихвилинці херсонський клуб тільки підтвердив свої наміри закріпитися на першому місці в турнірній таблиці і ще 4 рази відзначився у воротах київського опонента. На цей раз гольовими кидками відзначилися Владислав Брага, Артем Целогородцев, Микита Макарицький і Микита Кругляков.

Заключний відрізок зустрічі пройшов за сценарієм двох попередніх періодів – команді Дмитра Підгурського вдалося відправити ще 4 шайби в ворота Віталія Власенка і довести рахунок до розгромних 11:0. За підсумками третього періоду дубль оформив Владислав Брага і по голу на свій рахунок записали Микита Коваленко, Іван Золотухін і Руслан Ромащенко.

Таким чином, завдяки двом перемогам над киянами, «Дніпро» посів першу сходинку в турнірній таблиці з 67 очками і відірвався від «Кременчука» на 5 балів.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

Шайби: 1:0 Тимченко (Целогородцев), 14:42; 2:0 Сірченко (Янішевський, Бондаренко), 15:25; 3:0 Янішевський (Шулешов), 16:26; 4:0 Брага (Целогородцев, Тимченко), 32:40; 5:0 Целогородцев (Тимченко, Брага), 36:39; 6:0 Макарицький (Пугачов, Золотухін – більш.), 37:10; 7:0 Кругляков (Тимченко, Брага), 37:24; 8:0 Коваленко (Будько), 45:25; 9:0 Золотухін (Макарицький), 54:30; 10:0 Брага (Тимченко, Целогородцев), 55:59; 11:0 Ромащенко (Коваленко), 57:51.

Дніпро: Петров (Сурканов – з 40:00); Шулешов – Пугачов, Афанасьєв – Матусевич, Матвієнко – Будько, Кругляков – Болотін; Бондаренко – Сірченко – Янішевський, Золотухін – Ромащенко – Жвачкін, Макарицький – Дуюн – Коваленко, Тимченко, Целогородцев – Брага.

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Чикіда – Приваліхін, Мікульчик – Фроленко; Черемнов – Дворник – Шабанов, Крючьонкін – Найдьонов – Давиденко, Шах – Бурнатов.