«Донбас» в першому поєдинку 2019 року переграв МХК «Динамо»

У Дружківці стартував 27 тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Донбасом» і МХК «Динамо».

Перший матч в 2019 році донеччани почали більш ніж впевнено – вже на четвертій хвилині у воротах Тимура Мамедова відзначився Ілля Коренчук. «Динамівці», в свою чергу, хоч і створили масу небезпечних моментів біля воріт супротивника, але відкрити для себе рахунок в матчі так і не зуміли.

У другому періоді команди двічі змогли обмінятися закинутими шайбами ​​- спочатку Сергій Пойманов зрівняв цифри на табло, на що Сергій Кузьмик відповів своєю шайбою у ворота Тимура Мамедова, а потім на точний кидок Артема Кобікова своє слово сказав Артем Пуголовкін. Таким чином на другу перерву команди знову пішли з мінімальною перевагою донеччан.

У третьому періоді «Донбас» тільки затвердив своє лідерство, відправивши у ворота Тимура Мамедова ще 2 шайби- відзначилися Олександр Костіков і Віталій Лялька. А володіння Богдана Дьяченка в заключному відрізку зустрічі так і залишилися недоторканими.

Підсумковий рахунок 5:2 і команда Сергія Вітера скорочує відставання від другого місця до 3 очок.

«Донбас» – МХК «Динамо» 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Шайби: 1:0 Коренчук (Мазур), 3:50; 1:1 Пойманов (Колядинський, Піддубний), 33:14; 2:1 Кузьмик, 36:34; 2:2 Кобіков (Піддубний), 37:51; 3:2 Пуголовкін (Григор’єв, Моісіо), 38:15; 4:2 Костіков (Григор’єв), 44:04; 5:2 Лялька (Коренчук), 46:03.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Романенко – Григор’єв, Воронін – Ігнатенко, Жовнір – Александров, Фірсов – Ординський; Лялька – Мазур – Коренчук, Кірющенков – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Разумов – Смирнов, Моісіо – Кузьмик – Денискін.

Динамо: Мамедов (Гурко); Скрипець – Дегтярьов, Забулонов – Піддубний, Налівйако – Лісін, Шматько – Бабчук; Халін – Сиротенко – Чердак(К), Максименко – Кобіков – Худяков, Колдинський – Праведний – Пойманов, Скребела – Гайдамака.