Кросбі забив 20-ту шайбу в сезоні

Кросби забил 20-ю шайбу в сезонеСідні Кросбі в матчі проти “Флориди”

Метт Мюррей зробив 36 сейвів і продовжив власну переможну серію до восьми ігор. Він став четвертим воротарем в історії “Пінгвінз”, кому це вдалося, і першим з березня-лютого 2012 року (Марк-Андре Флері). У семи з восьми матчів після повернення в стрій Мюррей пропускав не більше двох шайб.

Гра була відкритою, з шансами з обох сторін, але “Піттсбург” (24-13-6) краще скористався помилками суперника. “Пінгвінз” повели з рахунком 2:0 після трьох хвилин першого періоду, а в другому двічі забили в меншості. Дублем у господарів відзначився Брайан Раст, а Сідні Кросбі набрав 2 (1+1) очки і зрівнявся з Олександром Овечкіним за очками – у давніх суперників тепер по 1169 балів. Однак на рахунку капітана “Пітсбурга” 904 гри, а у Овечкіна – 1045. Росіянин кілька років був попереду з-за травм давнього суперника, але канадець, нарешті, завершив погоню.

Єдиний гол “Флориди” (17-17-7) забив Олександр Барков, а воротар Роберто Люонго пропустив чотири шайби з 16 кидків і був замінений на Джеймса Реймера в середині другого періоду. “Пэнтерз” програли в третій раз поспіль.

На третій період тренер “Флориди” Боб Бьюгнер посадив на лавку захисника Кита Яндла, а також форвардів Джонатана Юбердо і Майка Хоффмана.

“Вони не були готові грати. Не виконували завдання, коштували нам пари голів і недостатньо старанно працювали”, – заявив Бьюгнер.